Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma van a szülinapom! Csak az...

Ma van a szülinapom! Csak az a baj, hogy ez, meg hogy fogyókúrázok kicsit kizárja egymást. Ez az egy nap nem nagy kihagyás? :D

Figyelt kérdés

2013. okt. 19. 00:14
 1/7 anonim válasza:

Boldog szülinapot!:)


énis fogyókúrázok, de énse törődtem semmivel a szülinapomon, hiszen ez csak 1 nap, belefér:D

2013. okt. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nézd, meg se tudsz sokkal többet enni azon az egyetlen napon :D Nehogy már a szülinapodon se ehess felszabadultan. Azért minden szembejövő egészségtelen vackot nem kell felfalni akkor sem s túlenni magad sem jó, de ez remélem, evidens :)

(Nálam a kettő nem zárná ki egymást, de én hedonista vagyok, s életmódot váltottam, nem fogyózom.)


Másnap egyébként tarthatnál egy szolidabb napot, különösen fegyelmezett étkezéssel, sok mozgással, ilyenek. Ez a lelkiismeretedet is megnyugtathatja, a testedet is emlékeztetheti, hogy nem a szülinapozás az új módi... Én azt vettem észre, hogy ha kilengek, akkor a testem szeret stagnálni s egy jobban sikerült, szigorúbb nap vezeti vissza a helyes útra. Ha már ott van, akkor lazább napokkal is folytatódik a fogyás, de ha megtorpan, akkor kell valami újraindítás. Lehet, hogy tévedek, lehet, hogy nem mindenki így működik, lehet, hogy Te a szülinapodon kevesebbet eszel, mint én egy átlagosnál jobban sikerült napon, de gondoltam, leírom.

2013. okt. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Many happy return of the day! (Isten éltessen!)
2013. okt. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez ugye nem azt jelenti, hogy te neked kell bezabálnod az összes sütit. ;) Mindből eszel 1 szeletet :)
2013. okt. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Úgy van, hogy szülinapon nem fogyókúrázunk.

Másnap megbánjuk. :)

2013. okt. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Boldog Szülinapoot!! :D A nap , hogy ne törődj a diétával ;) Érezd jól magad!
2013. okt. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egyél nyugodtan, amiből, amennyit csak akarsz, ugyanis szülinapon nem hasznosulnak a kalóriák!!!
2013. okt. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!