Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Súlyzós edzéssel lehet fogyni?

Súlyzós edzéssel lehet fogyni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 12. 09:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet bizony, és szuper formákat csinál. Nem nagy izmokat, hanem nőies vonalakat. De az étkezésen is változtatni kell, ha fogyni szeretnél. Ne nagy súllyal kezdj!
2009. nov. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
sokan állítják, h hatásossab mint a kardioizé edzés
2009. nov. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

Szia!

Saját tapasztalat:

A súlyod nem csökken, de sokkal vékonyabbnak tűnsz majd.. A zsírból izom lesz... Kissebb a térfogata, mint a zsírnak...

Úgyhogy... Hajrááá.. :)

Sok sikert..

:)

2009. nov. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
a tartalékolt zsír felhasználódik, "elég" ha nagy ismétlésszámmal, nem túlságosan nehéz súllyal edzel. egyébként meg zsírból nem lesz izom. izom akkor fejlődik, ha stimulálod, arra készteted, hogy fejlődjön, nagyobb legyen. ehhez meg nagy súlyok kellenek.
2009. nov. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Az az igaszság hogy nagy a hasam meg az úszógumim.Abból szeretnék lefaragni nyárra.De 2 hónapja heti 4* 1 órát kardiózom és egyszerűen semmi.Úgyh gondoltam áttérek a súlyzós edzésre.Amúgy 25 éves lány vagyok.165cm és 57 kg.Tehát akkor a mérleget haggyam a p...ba?Mert akkor nem állok rá mindennap:)
2009. nov. 13. 09:07
 6/10 anonim válasza:
Igen a mérleget hagyd a faxba, csak a tükörnek higgy ;)
2009. nov. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
A 165 cm-hez jó a súlyod... Hasból való fogyáshoz meg kell kardió.
2009. nov. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Pataki Éva válasza:
Szia! Szerintem hasból a legnehzebb fogyni.Én is jártam konditerembe hónapokig, de sajnos semmi eredmény. Akkor kezdtem el egy világhírű vállalat tápanyagát enni, ami finom egészséges és jó is laktat. Napi kettő étkezést ezzel váltok ki,jól vagyok,átformálódtam, és már 14 kg leadtam.A mozgás persze fontos, de a séta, vagy könnyebb sport is megteszi.Írj ha érdekel evabusines@gmail.com
2009. nov. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ha van kitartásod és elég akaraterőd..mindent lehet...eljársz naponta futni és hasra meg a felülések a legjobbak...van lányosztálytársam akinek nagyon sokat segített és már elég dögösen néz ki.
2009. nov. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sokáig nem tudtam, hogy csináljak olyan felülést, amitől kocks hasam lesz. Csak a sima felülést ismertem, amitől baromi ngy hasizmom lett, de nem szálkás, és vastag lett. Ráadásul az alsó része a hasamnak tök hájas maradt, a felső pedig tök izmos volt, de mivel nagyon vastag volt, ruhában hájasnak is tűnhetett. Nemrég találtam egy weboldalt, ahol több féle felülést mutatnak be videókon, hogy az összes kis "kockát" szálkásra, szépre gyúrd. www.diet.com angolul beszélnek, de látszik, amit csinálnak. Még nem csináltam annyit, hogy tudjam, milyen lesz tőle az én hasam, de majd meglátom. Állítólag jó az is, amikor felcsimpaszkodsz egy ródra vagy bordásfalra és felhúzod a lábaidat ameddig csak bírod. Az az alsó hasizmaidat dolgoztatja. Ezt meg azért nem próbáltam, mert nem találtam csimpaszkodót sehol, csak a játszótéren, de ott olyan sok ember előtt szégyelltem volna, hogy milyen kevés felhúzást tudok. Szóval nincs tapasztalatom róla.
2010. jan. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!