Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Evezőgéppel történő edzéssel...

Evezőgéppel történő edzéssel lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Természetesen kalória és szénhidrát csökkentés mellett használnám az evezőpadot, ha valaki segítene, hogy hogy használjam zsírégetésre,nem megerőltető edzést, mivel 8 hónapja volt császármetszésem.
2011. szept. 18. 23:50
 1/4 bubodoktor válasza:
51%

A keelboat szerintem az egyik legegészségesebb aerob testedzési forma. Mindent átmozgat, és nem teszi gajra az ízületeket.

Megjegyezném, hogy az otthoni használatra szánt olcsóbb gépek szerintem sérülésveszélyesek, megfelelő gépeket kondi/fittnesz termekben találsz. De ilyen helyeken meg mindig van egy szakértő edző, aki szívesen segít neked.

2011. szept. 19. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bix ***** válasza:
az evezőgép frankó ez tény. az ára viszont nem ahogy írva van sajnos. még jól felszerelt termekben se gyakran fordul elő, én megfordultam már párban de sehol se láttam... otthonra olcsót semmiképp nem vennék, ugyanaz mint a futópad. az is kb 170k-tól kezdődik ami értelmes és nem vered szét hónapok alatt... nézelődhetsz használtban is vatera és társain hátha, de ugye az rizikós némileg, vagy egy középkat szobabicó meg pár súlyzó hogy a felsőtested is kapjon a jóból
2011. szept. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszolóknak :-).

Gépem már van otthon, már csak tudnom kéne, hogy kezdjek hozzá? heti hányszor, milyen intenzitással, mennyi ideig?

Paraméterek:164 cm,80 kg,34 év, nő.

2011. szept. 19. 10:37
 4/4 bubodoktor válasza:
Szerintem ha még tudod vidd vissza azt a gépet, próbáld levásárolni visszakérni a pénzed,mond az hogy vacak (vagy még durvábbat).
2011. szept. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!