Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért híztam? Miért nem fogytam?

Miért híztam? Miért nem fogytam?

Figyelt kérdés

Pár hete, elkezdtem fogyózni.Nem éheztetem magam, mivel napközben minimálisat eszek(reggel 1 kifli vagy zsemle kávéval, délben amit főzök,1 adagot. Délután egy kis gyümölcs), de este sokat ettem eddig(vacsora+film alatt nasi, kukorica, vagy pufi). Most az esti étkezést felcseréltem zöldségekre és gyümölcsökre. Egyik este eszek: 1 paprikát,1paradicsomot és kevés káposztát. Másnap eszek:1 almát, 1marék diót,1 banánt.

Ma rá álltam a mérlegre és híztam 1 kg-ot. Nem értem....


2013. okt. 20. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Az se jó, ha minden táplálót kihagysz, mert lelassul az anyagcseréd. Mozogj kicsit, ha más nem, akkor egy kis séta és ha tudod, hogy már nem nagyon fogsz mozogni az nap, akkor ne egyél. Aki azt mondja, hogy sanyargatás nélkül is lehet fogyni, az hazudik. Meg kell érte szenvedni.
2013. okt. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Inkább reggel egyél ilyeneket, amit estére soroltál fel. Napközbenre kell az energia, nem az alváshoz.

A dió és a banán eléggé hízlal, ezeket mindenképpen reggel edd, és inkább akkor, ha mozgalmas napod lesz, amikor tényleg sok energiára van szükséged.

Egyébként 1kg az nem olyan jelentőségteljes, nekem a mérlegem kb. félnaponta ingadozik 1 kilót oda-vissza, elég ha egy kicsit teleetted magad, vagy sok ruha van rajtad, már megvan az egy kiló plusz a mérlegen.

2013. okt. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%
Ez a jutalmad amiért szarsz az egészbe.Nem érdemelsz mást
2013. okt. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Amit most csinálsz, az hogyismondjam, jó nagy h.ülyeség.


Inkább olvasd el a Sárga kapszula c. könyvet, ingyenesen letölthető és az alapvető tudnivalók benne vannak igazán olvasmányos formában, ráadásul egy délelőtt vagy délután alatt kiolvasható, mert nem hosszú.

2013. okt. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Röviden összefoglalva azért, mert szinte kizárólag csak zsíros, olajos és magas szénhidráttartalmú ételeket eszel.

Próbálj meg inkább a fehérjebevitelre koncentrálni és bármennyire is egészségesek a gyümölcsök, sok cukor van bennük tehát nem azzal kell jóllakni. A kiflit, zsemlét meg felejtsd el.

2013. okt. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!