Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kb 30 kilót szeretnék leadni....

Kb 30 kilót szeretnék leadni. Hogyan csináljam? Segitségeteket kérem.

Figyelt kérdés
Kb 30 kilót szertnék leadni csak nemtudom ,hogy hogyan kezdjek bele/csináljam ezért szertném a ti véleményeteket kérni. Ha esetleg van valami gyógyszer vagy itall ami elősegíti akkor azt is irtátok le,milyen diétát kövessek,sport stb. Előre is köszönöm.
2013. okt. 21. 00:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy ketogén diétával vagy hagyományos szénhidrátossal.Felejtsd el a retardált 90 napos degeneráltságot és a többi szarságot.Ha a hagyományosat választod,2g szénhidrát per testsúlykilogramm emellé 2,5-3 gramm fehérje per testsúly.Heti minimum 5X50 perc aerob edzés(séta, de vegyél pulzusmérő órát és legyen a pulzusod 100-120 közt és nem szabad megállnod, tehát folyamatos legyen a gyaloglás) és heti 3 súlyzós edzés.Így szépen elégeted a zsírt és megmaradnak az izmaid is.Ez egy értelmes, eredményes program.Aki gyümölcsdiétát ajánl az egy retardált kretén.
2013. okt. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én 33 kilótól szabadultam meg. Lassan,de biztosan.

A titok egyszerű.

Egészséges étrend, és rendszeres sport.

Nem eszem kenyeret,csökkentettem az adagomat. Áttértem a hal, lazac, csirkemellre, zöldségekre, barna rizsre. Hetente 6 alkalommal 1-2 órás edzés ami egyik nap csak cardió a másik nap súlyzós edzésből áll.. Igaz, majdnem 2 év kellett, de tartós maradt és a lényeg a bőröm is tudod a fogyással együtt regenerálódni.

Még valamit. Én évek óta fogyókúrázom, de sosem sikerült, mert a finom ételek hiányoztak. Mivel mindig azt mondták hogy erről és arról mondj le, így hamar elment a kedvem az egésztől. Így a következőt tartom be, és bevált.

1. Először agyban döntöm el, hogy fogyni akarok.

2. Nem eszem édességet, kenyeret, tésztát, de amikor olyan napom van hogy majd meg bolondulok egy csokitól annyira kívánom, akkor nem vonom meg magamtól. Akkor eszem egy kis kocka csokit. Nem többet csak annyit, hogy az örömérzés meglegyen.. Azt vettem észre, hogy mivel nem tiltott, így egyre ritkábban kívántam meg. Ma már ott tartok hogy jó ha havonta egyszer megeszek 2-3 kis kocka csokit..(pedig nagyon édesszájú voltam)

Szval ha fogyni akarsz akkor felejtsd el a tablettákat,italokat, és a 90 napos fogyásokat.. AGYBAN dől el...

2013. okt. 21. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat megpróbálok mindent betartani :)
2013. okt. 21. 05:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Én vettem egy xbox kinectet, mert mindig az volt a baj, hogy nem bírtam rávenni magam a mozgásra. ehhez most van két edző dvd, (Biggest Loser, Your fitnes Shape), amiket még nem untam meg 2 év után sem. Plusz a játékok, még a demók is kifárasztanak. Igaz, először derékfájást kaptam, mert első hetekben 3-4 órát ugráltunk és hadonásztunk a tv előtt. Az étkezést a kaloriabazis.hu alapján csinálom, ott rájöttem, mennyit és mit egyek. Nekem ez vált be és még így kellett sok akaraterő, de inkább csak az első hónapban.
2013. okt. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olvasd el a Sárga kapszula c. könyvet, ingyenesen letölthető és az alapvető tudnivalók benne vannak igazán olvasmányos formában, ráadásul egy délelőtt vagy délután alatt kiolvasható, mert nem hosszú.
2013. okt. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!