Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudom megállitani a...

Hogyan tudom megállitani a nagy étvágyamat?

Figyelt kérdés
ez miatt hizok,össze vissza eszek,sokat :( hogy lehet ennek vége? régen olyan jól tudtam kontrolálni magam..
2009. nov. 12. 12:06
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

Én nem vagyok nagy szakértő, de nekem is nagy étvágyam volt meg én fogyni is szerettem volna. Étvágycsökkentős, vízhajtós teákat ittam, de ha ez nem volt akkor sok vizet, sok zöldalmát ettem, meg norbi update pékségben vettem sütiket, megeszel 3-4-5 darabot és fél napig nem vagy éhes:) nekem ezek váltak be, remélem segítettem :)


17/L

2009. nov. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Csakis nagy-nagy akaraterovel! Ha nincs akaraterod, akkor igen nehez megallni, hogy ne egyel. Akik nem esznek, van akaraterejuk.
2009. nov. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
Mar nem is tudom, hol hallottam, de elvileg fogmosassal el lehet "uzni" az etvagyat. Hat nem tom... Probald ki! :)
2009. nov. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ismerosen hangzik...En a fogamzasgatlotol voltam igy..masra sem tudtam gondolni csak arra hogy "mit kene enni"meg akkor is amikor telis-tele voltam...
2009. nov. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

=> ÉTVÁGYCSÖKKENTŐ!!! :D


Remek étvágycsökkentő készítményeket lehet kapni, ezekkel 1-2 főétkezést ki lehet váltani, a legtöbb mindenféle fontos tápanyagokat, vitaminokat tartalmaz, tehát a szervezeted nem sínyli meg a fogyókúrát.


Én ezeket szoktam venni, ezekben még zsírégető is van, nagyon finom ízük van, a nassolási vágyat is csökkentik.

Különböző ízekben szoktam venni egyszerre és úgy nem unalmas.


Meta Diet Shake

(1 adag = 102 kalória!)


[link]


Lagoon

(1 adag = 82 kalória!)


[link]


SPIRULINA alga tabletta

(Étkezés előtt félórával 2 db tablettát szoktam bevenni, ez is remek étvágycsökkentő, amellett minden életfontosságú vitamint és tápanyagot tartalmaz. 2 db tabletta elfogyasztása 1 kg zöldségnek felel meg!!!)


[link]


Ezek a fenti készítmények a gyomorban megduzzadva lefoglalják a gyomorsavat, megszüntetik az éhségérzetet, megszüntetik az édesség utáni vágyat.

2009. nov. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Én nem vagyok szakértő a témában, de mielőtt elhatároztam magam, h lefogyok, egészségesebb életmódra váltok, tájékozódtam ezzel kapcsolatban egy kicsit a neten.


Leírom a tapasztalataimat:


A lényeg, hogy soha ne éhezzél. A reggelit ne hagyd ki mert akkor délután és este fogod majd bepótolni a hiányt mértéktelen evéssel. Nekem is nehéz megállni,h ha előttem van valami nagyon finom étel, akkor ne egyem meg. Az akarat erő a titka az egésznek, mert hiába eszel te naponta sok zöldséget-gyümölcsöt,vagy iszol bármilyen teákat, ha mellette viszont teletömöd magad egészségtelen, hizlalós ételekkel.

Győzd meg magad arról,h a kisebb adag is elég neked, és még bűntudatod sem lesz. Soha ne menj pl. éhesen vásárolni, mert akkor sok fölösleges dolog kerül a kosárba.

Én most erőt vettem magamon és azt mondtam,h eddig és ne tovább, mert ha így folytatom, nagyon elhízok. 167cm és 67 kg vagyok:( Egy hete kezdtem a dolgot, azóta kevesebbet eszem, reggelire eszem egy teljes kiőrlésű kiflit vmilyen felvágottal sajttal-paprika, meg hasonlókat. Ebédre levest, a tésztát kihagyom, azzal vigyázni kell, esetleg keveset. A főételből is kisebb adagot eszem. Az étkezések között almát szoktam enni, zöld tea- cukor nélkül, esetleg egy kiskanál mézzel, az nagyon egészséges. Soha ne várd meg míg farkas éhes leszel, mert akkor egyszerre nagyon sokat fogsz enni, mert nagy éhséget érzel, holott a mennyiség felével is jóllaknál, de mivel a telítettség érzése kb. csak 15 perccel az étkezés után jelentkezik, nem tudod abbahagyni az evést. Vacsira már nem eszem se tésztát, se kenyeret, vannak nagyon fincsi diétás receptek a neten. Lehet válogatni. Ha mégis megéhezek vacsi után(11-kor szoktam lefeküdni) akkor iszom 1 pohár tejet, mert üres gyomorral nem tudok elaludni. Még egy fontos dolog: legalább 1,5 l ásványvizet meg kell inni+ zöld tea amennyi jól esik, a fehér lisztből készült pékárut felejtsd el, helyette barna kenyér+ teljes kiőrlésű lisztből készült pékáru.

Ez mellett minden nap valamit tornázok: szobabicaj, Rubint Réka+Norbi torna nagyon hatásos.

Egy hét után már észrevettem ma reggel,h a nadrágom bővebb lett, ami eddig pont jó volt. Most már látom, hogy van értelme a dolognak és hatásos.

Remélem, azért érthető a tanácsom. Próbáld meg, a kezdet mindig nehéz, de sok kitartást és sikert kívánok neked!!!

2009. nov. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
En is ezzel a problemaval kuzdok..neha neha megy neha nem.. en is hallottam a fogmosasro... es a rago is joo... ezenkivul igyel sokab gyumolcslevet vagy egyel olyankor gyumit ....
2009. nov. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%

én még olyat is hallottam,hogy ha minden étkezés előtt megiszol egy pohár vizet, akkor az is telít egy kicsit és nem tudsz annyit enni,mint ha nem innál előtte.

Én sem vagyok szakértő, csak hallottam erről a módszerről. Mondjuk az étvágyat nem hiszem hogy megállítaná,de legalább kevesebbet eszel miatta. Szerintem érdemes kipróbálni, akár nem egy hanem két pohár vízzel.

2009. nov. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek,

összeszedem magam,és lemegy pár kiló,remélem...

2009. nov. 12. 21:49
 10/10 anonim ***** válasza:
szia! a rágó nem rossz, de utána még éhesebb leszel! Igyál étkezés előtt pár perccel egy nagy pohár citromos vizet, nem fog olyan sok étel férni a gyomrodba!
2009. nov. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!