Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék lefogyni 20-30...

Hogyan tudnék lefogyni 20-30 kilót viszonylag kevés idő alatt? Segítségetesek/tanácsotokat kérem. (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
102 kg vagyok és szeretnék lefogyni kb 20-30 kilót viszonylag rövid idő alatt, esetleg van valamilyen készítmény ami elősegítí a fogyást?(Pl: gyógyszer,italok,tea,kapszula stb.) Vagy milyen diètàt javasoltok/étrendet,sportot, vagy próbàljam ki a koplalást?Vagy ha nem is rövid idő alatt jutnék el a célomig mit javasoltok? Előre is köszönöm! (16/F)
2013. okt. 21. 18:35
 1/2 A kérdező kommentje:
*segítségeteket
2013. okt. 21. 18:36
 2/2 anonim válasza:

Szia. Én kicsit több mint 1hete kezdtem el az Atkins diétát.Volt benne 2nap egy kis csalásom,mert a párom mamája telefonált,hogy sütöt fánkot.Először azt hittem hazatudom hozni hiány nélkül.Nem sikerült. :-)

Eddig fogytam 2kg-t. Nem sok, de én rettentően örülök,és sikerként élem meg.

Ha először elolvasod a diétát,kicsit bonyolultnak és nehéznek tűnhet, de hidd el bele lehet jönni.

Sokat nyaggattam a párom(gastoenterológus) h irjon fel nekem vmi bogyót amitől fogyok,de azt mondta ilyen nincs.Ha lenne mindenki azt szedné és nem lennének dundi emberek.Pontosabban van.De az nem fogyitabi,hanem egy másik gyógyszer aminek a mellékhatása lehet a fogyás.De ezzel nem kockáztatunk.Senki nem szedjen azért mondjuk egy szívgyógyszert mert h fogyjon.Hisz belehalhat.Szóval igy maradt a diéta.Én nem sportolok mellette,van egy másfél éves kisfiam,ő elég.de gondoltam rá,h gyorsab lenne a fogyás,ha mozognék is.

Probáld ki én csak ajánlani tudom. És kerüld a fogyitabikat!

2013. okt. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!