Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Februárig 13kg fogyas? Hogyan?...

Februárig 13kg fogyas? Hogyan? Otleteket kerlek

Figyelt kérdés
160cm 63kg vagyok 50 kgra szeretnek lefogyni sajnos iskolaba jarok igy nagyon sok dieta kiesik. Heti 3 intenzív torna minden nap 100 felules 50 gugolas heti 3-4 alkalom biciglizes! Valami jo dietat kerlek mondjatok!! Ez a testedzes kevés a fogyáshoz??

2013. okt. 23. 09:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Az étrenden is változtatni kell némiképp. Próbáld meg elhagyni a kenyér és a cukros ételek fogyasztását! Illetve egy nap ötször egyél kevesebbet.
2013. okt. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam reggelire 1 szelet piritos 1 bogre zold teaval ebéd ami van abbol minimális és 1 vagy2 alma /nap ez nem fog hozni eredmenyt?
2013. okt. 23. 10:20
 3/8 Oh Ha Ni válasza:

"sajnos iskolaba jarok igy nagyon sok dieta kiesik." Itt a 90 napos, káposztaleves és egyéb hülyeségekre gondolsz? Mert akkor jó is, hogy nincs rájuk időd, mert ezek baromságok!

Az egyetlen igazán hatásos és egészséges diéta az, ha naponta eszel sokszor kevesebbet, és egészséges ételeket, amivel a szükséges tápanyagokat megadod a testednek!

Tehát ebből a szempontból, amilyen mintaétrendet leírtál, nem felel meg, ahogy enni szeretnél! Vezess be napi 5 kicsi étkezést, mert így éhenhalsz két evés közben! A pirítósban nincs túl sok hasznos tápanyag, inkább egyél zabkását, az lassan szívódik fel. Alma és egyéb gyümölcs mehet tízóraira, ebédre akár mehet az is, amit anyukád főz, de ha valami nagyon zsíros étel az ebéd, inkább üss össze magadnak egy rántottát vagy egyéb könnyű ételt! Ebéd után pedig már csak fehérjét és zöldségeket kéne enni, tojás, hús, ezek mehetnek. És az egész nap folyamán fogyassz sok zöldséget, alig van bennük kalória, ebből aztán megehetsz egy kilót is akár! :)

2013. okt. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

En ugy fogyokurazom (es fogytam is 2 honapon belul merhetoen), hogy tobb feherjet eszem (tojas, hal, csirke), es kevesebb gyumolcsot. Kenyeret eddig sem ettem sokat, de megis mindennek megnezem a zsirtartalmat, es az alacsonyabb zsirszazalekut veszem meg.Pl vannak ezek a szaraz kenyerek, 1- 2 % zsirtartalommal. (Eddig is egeszsegesen etkeztem elegge, igy ezen nem nagyon kellett valtoztatni).


Ezen kivul meg szamolom is a kaloriakat, es 3x kardio edzest vegzek minden heten. Igy a hasam keruletebol kevesebb mint ket honap alatt 7 cm ment le, csipobol 6, es igy tovabb...Amugy sem voltam kover, tehat teljesen normalisnak mondhato volt az alkatom, sulyom eddig is. Viszont a normalis nem feltetlenul idealis, legjobb...


Nem ehezem, es nem csapom be magam. Nem kin a szamolas, mert eredmenye van. Es ha egy eleten at is kell szamolnom, akkor is, ennyit igazan meger az eredmeny. (Annyi mindent csinalunk az eletben, ami ennel sokkal feleslegesebb es tobb energia).


Nekem ez valt be. Amugy edesseget sem nagyon eszem, de pl. turo stevia edesitovel (ami termeszetes), es citromlevel, esetleg Keves erdei gyumolccsel, jobb mint barmi csoki. Szerencsere sosem voltam edesseg fuggo.


Ja es sok teat iszom, amitol kevesbe vagyok ehes, es jot tesz az anyagcserenek.

2013. okt. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Egyebkent meg annyit hozzafuznek, hogy nekem a szamolas nelkuli fogyokura, olyannak tunik, mint a sotetben tapogatozas. Regebben is igy sikerulot lefogyni. De eloszor hatarozd meg a napi kaloriaszuksegletedet, es akkor mar lehet mihez viszonyitani. Vannak kalkulatorok a neten, keress ra.
2013. okt. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2013. okt. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szoval, ha ledolgozol KB 3500 caloriat akkor fogytal 0,5-1kg! Es kb egy 50 perces ugrandozos kardio-kickbox eget el 400kaloriat! 

Tornaz!! 1 nap futas (vagy) bicigli (vagy) barmi cardio sport. Azutan meg edz izmokra! 3x15 labizom, 3x15 hasizom es igy tovabb!! Akkor 1 nap phihi es megint cardio utana izom! Egyel sok feherlyet, a kaloria beviteled legyen kb 1500 ( sultol es kortol is fugg!! En 19 es 68 vagyok 170 cm 1400-1500 kozott volt a kaloriam , mar 10kg kevesebb es nem log mindenem . Kezd sportos alkatom lenni!! )) Reggeli -- 400 kaloria 2-3-4 ora mulva egy "nasi" ami 100 kalora korul legyen pl gorog joghurt vagy 7-9 db mandula ebed -- 400 kaloria 2-3 ora mulva egy "nasi" megint vacsora 400 kaloria sok feher hus! Zoldseg ! Ha melle hust eszel rizsel / tesztaval akkor egy 250ml s pohar felevel haromnegyedevel egyel csak! Tehat merd ki a rizst a tesztat . Fot krumplibol 1-2 kozepes meretut egyel. Es sok sok hust meg soook zoldseget hozza...( miutaam megfozted ) Sok gyumolcs DE MEGTOBB ZOLDSEG!!!! Egyel valtozatosan es a tornavalIis ugyan ugy valtozatosan. Nem akarsz csak kardiozni, az izomzatodat is kell tornaztatni! Az egeszseges fogyas az heti 0,5-1kg szoval 20 kgmeglesz 20-30het alatt azaz 4-6 honap :) ha maskepo csinalod akkor 1, lotyett leszel, 2egeszsegtelen, 3 hip hop vissza hizod! :) sok sikerert!!!!

2013. okt. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

hat most nehogy koves valami neten talalt ocska dietat mert az nem jo

a legkobb dieta az a sport

100 felules naponta nagyon keves meg az 50 gugolas mondjuk ha nem is 10x ned de majdnem akkor jobb lenne ja es reggeliz mint egy kiraj ebedelj mint egy nemes es vacsoraz mint egy koldus

a hirtelen etrendvaltas se jo mer megarthat az egeszsegednek

tobbb sport es egeszegesebb etkezes es menni fog a fogyas bar lehet hgy nem a kituzott idopontra de menni fog

ja es az jo hgy biciklizel de a lenyeg hgy mennyi idot

2013. okt. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!