Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A legjobb és a leggyorsabb...

A legjobb és a leggyorsabb fogyókúramódszerek kellenének.10 kilót szeretnék lefogyni legkésőbb februárig, valaki esetleg tudna segíteni?

Figyelt kérdés
2013. szept. 24. 18:37
 1/10 anonim ***** válasza:
életmódot kell váltani, a fogyókúrának a nevében van, h kúra, az csak egy idöszerű dolog, logikus h ha befejezed visszajönnek a kilók. Ne egy adott eseményre akarj jól kinézni, hanem a hátralévő életedben végig! Gyorsan ne fogyj, nincs értelme, egészségtelen dolog, és vagy azt a súlyt nyered a végén vissza amit leadtál, vagy a dupláját!
2013. szept. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
értem,de hogy csináljam? az életmódváltást
2013. szept. 24. 18:50
 3/10 anonim ***** válasza:
heti 0.5 kg fogyás az egészséges.... pont annyi idő van februárig :) edzeni mindenképpen kell!
2013. szept. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
és azt naponta kellene egy órát kb.?
2013. szept. 24. 18:53
 5/10 anonim válasza:
Szia. Február még nagyon messze van. Addig simán lefogysz annyit. Én 2009 ben fogytam 15 kg-t kb ugyanennyi idő alatt. Kitartás kell hozzá, de csak az elején nehéz. Én mellőztem minden édességet, sósságot, nyim nyamot (csoki,chips,sütik..), jó hetente 1szer 1 valami belefér. Ezenkívül CSAK vizet ittam! Sokkal jobb lett tőle a közérzetem. Szénhidrátokat mellőztem szintén, ha még is kívántam fehér helyett barna, magvas kenyeret ettem. Naponta 3x étkeztem, és 4 óra után már nem ettem, de egy idő után már megszoktam. Valamint ebédre általában normális adag fogyókúrás ételeket ettem, amit ételfutártól rendeltem. Sajnos buta voltam, nem sportoltam a diéta mellé semmit, így striák, kis löttyedtség meg is látszik a bőrömön. Ha elszánt vagy, és hetente az étrend mellé még eljársz 2-3szor edzeni/táncolni/futni...akkor tökéletesen eléred a célod. Megéri, hidd el..DE CSAK HA TÉNYLEG DUCI VAGY. És vigyázz, soha ne legyél megrögzött. Az rámegy az idegeidre. Mindennap feküdj le úgy, hogy ma is tettél azért, hogy fogyj. És minden rendben lesz.
2013. szept. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm:)
2013. szept. 24. 19:22
 7/10 anonim válasza:
Szívesen! Sok sikert!! Szurkolok nagyon.:)
2013. szept. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
okés,örülök,köszönöm:))
2013. szept. 24. 19:24
 9/10 anonim ***** válasza:
Sportolás szempontjából a fogyáshoz a legjobb a futás/úszás/bicikliés, (konditerem csak akkor ha izmosodni akarsz de szerintem azt inkább azután csináld hogy lefogytál:)) Ha heti 3x csinálod az teljesen jó a diéta mellett:)
2013. szept. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2013. szept. 26. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!