Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Februárig sikerülhet leadnom...

Februárig sikerülhet leadnom 3 kg-ot?

Figyelt kérdés

Ha így táplálkozom az úgy jó?Mit vegyek ki az étrendemből?

reggeli: 1 kis tál fitness müzli tejjel

ebéd: 2-3 evőkanál rizs,1kanál diétás salátakrém amihez 3 db ki csirkefalatkát eszem.

vacsora: 1 müzliszelet,1 natur activia

ahogy összeszámoltam kb. 1200-1300 kcal összesen...kérlek segítsetek!

(jah és 152 cm vagyok 46 kg,18 éves)


2008. dec. 28. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg tobbet is ledobsz mint 3 kg. Ez a salatakrem mennyire dietas? Szerintem azt hanyagold, esetleg sima kefirrel potold. Abban tenyleg nincs kaloria.

A muzliszelet helyett es a joghurt helyett gyumolcsot ennek vacsira, mert abban tobb a vitamin!

2008. dec. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a mennyiség jó, de ne 3, hanem 5 étkezésre elosztva edd meg. Ha betartod még 5 kg is lemehet addig, főleg ha naponta mozogsz is hozzá valmennyit. De 3 kg valószinű lemegy.
2008. dec. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát sztem ez inkább 1000 kcal körül mozog, persze abszolút az adagoktól függ. Egy gramm ételts se vegyél ki belőle! És Te am februárig midnen nap ezt fogod enni? Csak mert ez így egyáltalán nem változatos és egészséges táplálkozás! Semmiképp nem ajánlom ezta diétát. Inkább mozogj többet és egyél rendesen. Jah és ha még 3 kilót leadsz akkor már nem normális hanem sovány testtömegindexed lesz ami hosszútávon egészségtelen. Ezt az összeállítást elnézve van egy kis esélyed az anorexiára is. Bocsi hogy ezt írom, csak nem szeretném, ha beteg lennél. Találj ki egy változatosabb és legalább 1500 kcalos étrendet, és mozogj mellé vmit.

Am kérdésedre felelve: Igen ezzel leadsz 3 kilót, sőt többet is sztem, de ha elkezdesz utána rendesen enni, akkor visszahízod!

2008. dec. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%

Ez tobb ponton santit.

1.) Hol a zoldseg, gyumolcs?

2.) A 3db csirkefalatka szted eleg a napi feherjeszuksegletedre?

3.) Biztos a kaloriat kell szamolnod?

Ez igy sehogy nem jo.

En azt ajanlom, hogy kb:2g szenhidrat + 2-3g feherjet vigyel betestsulykilogrammonkent ha egeszsegesen akarsz minosegi fogyast csinalni.

Tehat max80-90g szenhidrat es ugyanennyi feherje lenne sztem az optimalis. A csirkefalatka csak kis reszben hus, ezert inkabb vegyel normalis csirkemellet. Szenhidratnak jo a rizs meg a zab vagy talan a muzli bar abban sok a cukor. Amugy ez a 3 kilo ez semmi gyakorlatilag 3 het alatt bovan le lehet adni ha mozogsz is melle.

(Tigi)

2008. dec. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze nem mindennap ezt fogom enni csak ugy kérdeztem...és sok gyümölcsöt meg zöldséget fogok enni:)
2008. dec. 29. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!