Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Itthon vagyok, és ugye egy...

Itthon vagyok, és ugye egy nap hányszor egyek? 3-4x vagy az uzsit hagyjam ki?

Figyelt kérdés

reggelizek ebédelek, vacsorázok egy 3 főétkezés..

de uzsizni uzsizzak és ha igen mit?


2013. okt. 23. 14:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Uzsonnára leginkább zöldséget, gyümölcsöt vagy ilyen alapú ételeket javasolnak esetleg egy szelet pirítós, fokhagymával még belefér, de nem célszerű túlzásokba esni. Kollégám is elég nagy darab, jó én sem vagyok egy kicsi de én napi 3 szor eszek max, reggeli, ebéd, vacsora, a kollégám a munkahelyen amikor délelőttösök vagyunk már reggel 6 kor eszik, két zsömlét, felvágottal mindennel simán bevág, majd reggel 8 kor megint 2 zsömle, de üresen és egy pohár joghurt, majd 10-11 körül bevág 3 almát vagy más egyéb gyümölcsöt, délután 1 körül műszak vége előtt főtt kaját melegíti meg és azt eszi, pedig fél 3 kor már otthon is megehetné és otthon is eszik rendes ebédet, Amikor délutánosok vagyunk ő előbb bemegy és már eszik amikor én beérek félórával a munka előtt csak mert úgy van helyi járat, sőt 4 kor megint 2 szendvics, vacsorára megint, tehát eszméletlen sokat eszik, és csodálkozik 30 éves létére hogy 130 kiló, magas a vérnyomása, meg a vércukra, és sokszor beteg is. Pedig én sem vagyok egy sovány alkat de nekem normális a vérnyomásom, a vércukrom is a normális szinten van, koleszterinem sem vészes, igaz én ezek mellett sajnos dohányzom meg kávézom, a kávé nem is akkora baj, mert édesítővel iszom, de a cigit már lefogom tenni, mert drága, egészségtelen is, barátnőm is húzza a száját ha megcsókolom szóval a ciginek lassan vége, de én legalább odafigyelek, és én is megtehetném hogy uzsonnázok valamit, de én maximum 1 almát elrágcsálok, és ennyi.
2013. okt. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én gyümölcsöt szoktam enni tízóraira és uzsonnára is.
2013. okt. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!