Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Végső kétségbeesés! Valaki...

Végső kétségbeesés! Valaki pár ötletet?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sokszor van itt narancsbőrös téma és hogy már uncsi, de tényleg elakadtam..és már nem tudom, mihez kezdjek. Már több, mint egy éve rendszeresen sportolok, járok személyi edzőhöz, futok, ugrálókötelezek, biciklizek..és szabad időmben még túrázni is eljárok néha.

Emellett igyekszem egészségesen étkezni, ami azt jelenti, hogy nem eszek édességet, nem iszok cukros löttyöket, próbálok kalóriamentesen táplálkozni, és sok vizet fogyasztok (egyébként régen se ettem rosszabbul, sose ettem pl. fehér kenyeret, csak az édességet nem vetettem meg). Ha szülinap vagy karácsony van, vagy ha vendégségbe hívnak, akkor nem mondom, hogy nem eszek meg egy szelet sütit, de ez ritkán fordul elő. Most azt tudni kell, hogy nálunk a családban egyik ágon mindenki kövér, a másikon meg mindenki vékony. Én valahogy úgy sikerültem, hogy felül abszolút vékony vagyok, alulra meg odagyűlik a zsír, ami felülről hiányzik. Vastag a combom és nagy a fenekem. Egyébként totál kerek, tehát formás, de mindenhol narancsbőrös. És nem az a húú összeszorítom és látszik, hanem tök mind1 milyen testhelyzetben vagyok, akkor is látszik. A leggázabb, hogy a karom, a hátam, a vállam is izmos, a hasam kockás lett...azzal meg nem tudok mit kezdeni. Ha befeszítem a combom full kemény..és fölötte ott a narancsbőr...Most komolyan..mit lehet ezzel kezdeni?? Kenegettem már mindenféle krémmel, masszíroztattam, géppel is volt kezelve és semmi....és nem zavarna, ha csak egy pici lenne...de ez teljesen látszik..tök ideges vagyok miatta, mert lemondtam ezért a kedvenc kajáimról, kilómétereket futok, amit gyűlölök..és mégse történik semmi. Létezik, hogy valakinek ennyire szar a genetikája??? 19/L



2013. okt. 24. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne testzsírszázalékot mérni, amennyiben nem ideális, azon dolgozni, hogy csökkenjen
2013. okt. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Vörösnefelejcs ***** válasza:

A narancsbőrnek nem sok köze van az elhízáshoz, tök vékony nőkön is van. Nem tudsz vele semmit csinálni, de nem te vagy az egyetlen. Olyasmi, mint a szeplő, az anyajegyek...

Hogy mégis mondjak mást,mint ami a véleményem: nem tudom, hogy próbáltad-e már a nyírfaolajat, a Weleda gyártja, nyírfás masszázsolaj. Erre szavaztak a legtöbben a franciáknál, mint ami használ. :)

2013. okt. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ki fogom próbálni! :)


És akkor mit tegyek, ha nem tudom eltüntetni? Fogadjam el, hogy megnézik és beszólnak? Annyiszor mondták már, hogy jajj aki el akarja tüntetni, az is el is fogja tudni, hogy már ki se merek lépni nyáron az utcára, mert mindenki azt fogja hinni, hogy annyira igénytelen vagyok magamra, hogy semmit se teszek ellene. :/

2013. okt. 24. 18:21
 4/7 anonim ***** válasza:

"próbálok kalóriamentesen táplálkozni,"-az milyen?:P


Amúgy tényleg nem nagyon tudsz mit csinálni. Folytasd az étrended, hátha egyszer eltűnik.


Tudnál képet mutatni róla?

2013. okt. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Naaa, úgy értem, hogy nem viszek be plusz kalóriát :D

ha "rossz" a fény (pl felülről van megvilágítva, ezért gyűlölöm a próbafülkéket..), akkor vmi ilyesmi. Jó nyilván nem pont ilyen, de hasonló. Magamról nem raknék képet. :)

2013. okt. 24. 21:11
 6/7 A kérdező kommentje:
2013. okt. 24. 21:11
 7/7 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Nyugi, a próbafülkéket szinte mindenki utálja, - és még nem vagy negyven felett, ne is panaszkodj. :)

Tegnap eszembe jutott a kádban, hehe, hogy már évek óta nem mentem strandra, ilyen-olyan okokból, és hogy ettől még teljes az életem. Ha annyira szégyelled, felveszel nyáron egy hosszú szoknyát semmi anyagból. Vagy harisnyát hordasz (pont az egyik legmelegebb nyáron úgy fájtak valamitől a lábaim,hogy csak az erős harisnya segített). Vagy elhiszed - jaj, még csak 19 vagy... - hogy nem is néznek úgy az emberek az utcán és hogy szép vagy, mert a narancsbőr egy dolog, de nem az egész és you was born this way.

2013. okt. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!