Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14kilo minusz! Miért nem...

14kilo minusz! Miért nem látom hogy fogytam?

Figyelt kérdés

88kilorol 14kilot fogytam június ota..a ruhaimon, kilokban látszik. Sokan mondják hogy nagyon látványos... De ruha nélkül semmi valtozast nem latok/érzek!

Az allando stresszrol nem is beszélve hogx eszem valamit es visszahizok!



2013. okt. 8. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

En 78-rol indultam, most 63-nal tartok, es ugyanugy nem latok nagy javulast, pedig nem koplalassal, hanem eletmodvaltassal es sok sporttal ertem el. Nagy valoszinuseggel az van, hogy miutan latod minden nap a tested, ezert a valtozas nem latszik, hiszen apro kulonbsegek vannak nap mint nap, viszont aki mar nem latott nyar eleje ota, az biztos eszreveszi. Esetemben en addig fogom csinalni, amig nem leszek szep feszes es vekony, de tudom, hosszu ut all meg elottem. Nalad is valoszinuleg ez van, nem vagy meg az ahitott alkatodnal, ezert nem vagy elegedett, ezert latod meg a regi ened a tukorben.


Ne add fel! Orulj az egyre kisebb ruhaknak, kiloknak, bokoknak, es nezz elore, mikor mar meglesz a cel. Nincs mar az olyan messze, ha eddig eljutottal, tovabb is menni fog.

2013. okt. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős, kb. 78-bol fogytam 10 kilót, s csak a legvégén láttam, hogy mintha a combom vékonyabb lenne, de nem voltam abban se biztos. A hasam speciel alig változott, a nadrágok alapján is csak pár centit. A bőr nem feszült ki annyira, ennyit vettem észre. Aztán lement még egy kiló és hirtelen a hasamon is elkezdett látszani a dolog...

Mások már rég kommentálják, mennyit csinosodtam...


Türelem, később látványosabb lesz :)


A stresszhez nem tudok hozzászólni, én csokis süti mellett is elvárom, hogy fogyjak, legfeljebb nem történik meg, ami nem szép dolog, hisz a csokis sütimben is szinte csupa értelmes és fogyásra alkalmas dolog van. Nehéz az élet, lassú a fogyásom, de legalább maradéktalanul élvezem :D De arra nem jöttem rá, mitől fogyok. Vannak elméleteim, de a súlyom változása épeszű függvénnyel nem írható le :D

De elragadott a frazeológiám, bocs.

Ha értelmes dolgokat eszel visszafogott mennyiségben (én 2200 kalóriáig nem zavartatom magam, sőt, fölötte se, de alapvetően 2000 alatt vagyok), akkor ne stresszelj azon, hogy hízol, hisz Te megteszel mindent... S valószínűleg nem fogsz hízni (e téren ugyebár jóformán semmi sem biztos)...

2013. okt. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 nagyéletküzdő válasza:
90 ről fogytam 63 -64 vagyok most. (168cm) és meg mindig kovernemk látom magam... Főleg mesztelenul. Teljes ruhatarcsere után után elmondhatom hogy jobban érzem magam. Ruhában valóban látványosabb a különbség.
2013. okt. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért nem látod, mert te minden nap látod magad. Így nem látványos a változás, mert szépen hozzászoksz.

Míg a kívülállóknak jobban feltűnik.


Erre jó megoldás az, ha fotózol (mindig ugyanúgy, ugyanott, ugyanabban a bikiniben) illetve centizel.


Én ezt csináltam és nagyon megérte.

1) látványos, ha két fotót egymás mellé teszed (kéthetente fotóztam, hetente centiztem),

2) pont ezért tovább motivál

2013. okt. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, aranyosak! Lenne meg sok kérdésem, ha esetleg valamelyikotoknek lmne kedve online "menedzselni" a fogyásom es tanocsakkal ellátni akkor irjon nekem priviben! Sok kérdésem lenne meg! :$
2013. okt. 9. 09:17
 6/6 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Nem tudom, én simán láttam a tükörben is a változást. Az izomzatom a törzsemen hétről hétre hangsúlyosabban látszik, ami régen elképzelhetetlen volt számomra. Ha pl tusolás közben dörzsölöm be magam tusfürdővel, akkor is érzem, hogy egyre közelebb van az izomzat a bőrfelszínhez... Látom a combomat is, hogy vékonyabb, most nyáron már alig ért össze. Szerintem egy fél év múlva szálkás is lehetek akár, de majd kiderül. 183 cm 24F
2013. okt. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!