Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 160cm + 58 kg. aránylag...

160cm + 58 kg. aránylag eloszlik rajtam de mi az ami ilyen diéta képes lenne levinni 7kg?

Figyelt kérdés
valakinek van valamilyen javaslata? vagy bevált diétája? nem kell gyors. isten menst.. elég a szép fokozott is.
2009. nov. 12. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
NE diétázz, hanem kezdjél sportolni - akkor lemegy a felesleg és az alakod is szebb lesz.
2009. nov. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sport és csökkents le a szénhidrátot. nekem ez segített. estére ne egyél sokat és csak fehérjét.
2009. nov. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is ekkora vagyok mint te, és 50 kg. És még így is van a csípőmön.

Egyforma alkatok lehetünk, mert én is ha hízok 1-2 kg-ot mindenhova megy. De az 58 már kicsit tömzsi, nem?


Én ezt csinálom:


reggeli 2 dl tej, vagy kakaó (édesítővel)+ egy banán.


10 órakor: műzli mazsolával és tejjel

vagy egy joghurt.


12: ebéd: barnarízs, teljeskiörlésű tészta, főtt burgony=ezekből kis adag

párolt hús, hal =közeppes adag és hozzá bármilyen saláta, ez fedezze a kajamennyiséged 50 %át.


Vagy bármilyen főzelék kenyér nélkül.

(kiegészíteni:kis párizsi, főtt hús, tükörtojás)


dessszert: egy nagy alma v. körte v. narancs, mandarin..



15 uzsonna: főtt tojás, barnakenyér+ zöldség bármi.

Esetleg sajt is.


17 óra: ha éhes vagy egyél egy natúr joghurtot, szelj bele gyümölcsöt és tegyél hozzá kis mézet, v édesítőt.


18 óra után ne egyél semmit.


Az napközbeni kajaadagod 4-5 alkalom és kis adagok legyenek , soha ne edd degeszre magadat!

--napi kalória mennyiség: 1250 kalóriánál több ne legyen!


Csökkentsd le a cukor-finomliszt és magas zsírtartalmú étkeket!

Egyszer-egyszer beiktathatsz egy kis sütit, vagy csokit, de délelőtt szigorúan!!!!


Ezzel nem kell koplalnod, mert ha ráálsz, már magadtól is tudod, mit egyél s mit nem.


Csoki, süti, nasik ne legyenek otthon!!!!!!!


Én nem éhezek és sport nélkül tartom az ideális súlyomat évek óta, és néha nassolok is.


De mivel neked fogynod kell,és homokóra-alkat vagy a futás lenne a legjobb, szép szálkássá tenné a testedet!

ha ez nincs, konditeremben kellene futópadon!vagy bicajozás és gyaloglás!!!

aerobic lehet:)


hetente: 3-4 szer fél-egy órát.


Ha tél lesz és nem mehetsz ki a szabadban akkor torna.


sok sikert!

2009. nov. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja és ha átállsz erre 2-3 hónap alatt 51 kg lehetsz. Persze ez a kitartásodon is múlik.
2009. nov. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

mar bocsanat mirol beszelsz???

Iealis a testsulyod amit te akarsz par kg az nem fogyokura...

2009. nov. 20. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!