Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek hány kilót kellene...

Szerintetek hány kilót kellene leadnom? 14/L

Figyelt kérdés
158cm vagyok és 57 kg. Nem sok ez?

2013. aug. 4. 11:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
13%
én 164 vagyok, 63 kiló és szeretnék 15-öt leadni. szóval sok.
2013. aug. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem kellene leadod semmit. A test-tömeg indexed megfelelő.
2013. aug. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
31%

a testtömegindexed jó, de ettől függetlenül az ideálisnál kövérebb vagy. én is ezzel hitegettem magamat, de rájöttem, hogy hiába mondja az index, attól még igenis zsíros a hasam meg a combom! szóval kezdésnek olyan 5-10 kilót, aztán meglátod, hogy kell-e még (mivel mindenkin máshogy oszlik el)

első voltam

2013. aug. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Csak semmi drasztikus fogyókúra 14 évesen, mert aztán egész életedben le-föl fognak szaladgálni a kilók, ami nem lesz szép. Sportolj, nasizz kevesebbet, ne igyál meg minden undi cukros vackot és valószínűleg el fognak indulni azok a kilók szépen lassan lefele. (gyorsan koplalva fogyni azért sem jó ötlet, mert ha a bőröd nem tudja követni, akkor lötyögni fog rajtad)

Én amúgy a helyedben nem a kilókat számolnám, hanem a tükröt nézném. Látni fogod, amikor már jó, de így látatlanban mondanék 7-8 kilót.

2013. aug. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. aug. 4. 12:13
 6/14 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen magas és súlyú voltam én is egy éve, majd lefogytam 50 kilóra, és így nézek ki jól. Nem éheztettem magam, sportoltam, és szedtem fel izmot is. Szerintem neked sem kell kilóban sokat fogynod, elég ha sportolsz, odafigyelsz arra hogy ne szemetet egyél, úgyis sokat alakulsz még. 18/L
2013. aug. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)

Sportolok rendszeresen (karate), de nyáron nincs edzés, ezért felszedtem egy pár kilót..:(

2013. aug. 4. 12:19
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is legyen az 50 kiló a cél, de ne ess túlzásokba! Picit kell odafigyelni.
2013. aug. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
kéne találni valami sportot amit szeretsz ha nincs az amit szoktál:D
2013. aug. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
10-et? :)
2013. aug. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!