Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan szüntethetném meg az...

Hogyan szüntethetném meg az állandó éhségérzetem?

Figyelt kérdés
Állandóan nassolni szeretnék. Még akkor is ha tele van a hasam. Ez mitől van? Tudtok javasolni ellene valamit? (az éhségcsökkentő tablettákon kívül)
2013. okt. 29. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Unatkozol, olyankor az ember eszik, ha nem is éhes. Táblázd be magad kissé, mindig foglald el magad valamivel (ne tv, meg számítógép, lehetőleg - hanem mozgás, társaság)
2013. okt. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ha nassolhatnékom van (ami egyre ritkábban fordul elő) akkor fogom magam és ráállok a mérlegre és mosolyogva konstatálom, hogy milyen sokat fogytam már. Semmilyen nasi nem ér annyit, hogy tönkretegyem az eddig nagyon is sikeres fogyózásom/életmódváltásomat.
2013. okt. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A vércukorszinteddel lehet valami. Evés után sok inzulin szabadul fel, leviheti drasztikusan a vércukrot. Az a legrosszabb, ha ilyenkor nassolsz, mert beindul az ördögi kör. Figyelj oda mit eszel. Kevés szénhidrát és az is összetett formában.(neten utánatudsz nézni mik ezek) Így lassabban szabadul fel a cukor, kevesebb inzulin termelődik egyszerre, vércukorszint stabilabb marad.
2013. okt. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor szotyit törögetek. Nálam megoldja a nassolás kérdését.
2013. okt. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor olyan kajára gondolok, amit megutáltam mert túl sokat ettem a diétám alatt. Pl: fejes saláta levél magában. Csak az ízére kell gondolnom és elővesz a hányinger. :D Ami egyébként tök praktikus mert 4 hónapja nem szedtem meg emiatt a diétát! :D
2013. okt. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Én ilyenkor azt csinálom, hogy jól telizabálom magam és egy ideig biztos nem leszek éhes.
2013. okt. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 rozsomákember válasza:
23%
Gyújts rá egy szál cigire.
2013. okt. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!