Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Állandó éjszakában hogy...

Állandó éjszakában hogy osszam be az étkezéseket?

Figyelt kérdés

Mikor mit egyek,mennyit stb.

Általában reggel 10 kor fekszek és kb 4ig alszok.Nem szeretek est eteli hassal menni dolgozni.


2013. jan. 20. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Oszd be úgy hogy a felkelésedet tekintsd reggelnek, ne a valós reggelt, ha teszem azt délelőtt 10-kor ebédelsz az nem lenne valami okos dolog, mivel hogy utána alszol és akkor jóval kevesebb kalóriát használsz fel.
2013. jan. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen,Én is így gondoltam.De ha délután reggelizek akkor éjjel kéne valami tartalmasabbat ebédelnem.De nem tudok úgy dolgozni hogy jól vagyok lakva meg nagyon idom se lenne.És így vagy reggel már olyan éhes vagyok haza érek és fel eszem a hűtőt vagy épp semmit se eszek szinte egész nap.
2013. jan. 20. 18:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát igen az éjszakázás nem igazán kedvez az ember bioritmusának, de próbáld magad ehhez szoktatni, mást nem nagyon tehetsz.
2013. jan. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!