Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi lesz az eredmény?

Mi lesz az eredmény?

Figyelt kérdés

4 napja elhatároztam,hogy lefekvés előtt 4 órával nem eszek.

Kb 21 körül szoktam lefeküdni szóval kijött 17-re ez az időpont.Utána csak zöldteát és vizet iszom.


Most azt olvastam,hogy káros,ha megvonom magamtól a táplálékot,de nem vonom meg..16 és 17 között szoktam vacsorázni.Jó előfordul,hogy fent vagyok 22-ig is.Akkor már érzem,hogy éhes vagyok,de nem eszek mert már lassan lefekvés.

Na a lényeg hogy most nem tudom,hogy rossz-e amit csinálok..elbizonytalanodtam..most akkor fogok-e fogyni,vagy csak hízni...vagy marad a súlyom..20/L;174 cm 75 kg



2013. okt. 30. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! En kb 6-fel7 fele szoktam vacsizni, utana mar nem eszem semmit. Kb. 10- fel11 fele szoktam lefekudni. Ezt nagyjabol egy eve csinalom igy es nekem nincs bajom tole, sot sokkal jobban esik a reggeli is (regebben pl nem reggeliztem, de akar este 10 kor is ettem...)
2013. okt. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

és a fogyást segíti?

zöldteát is iszom minden este

2013. okt. 30. 13:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát én is csináltam már ilyent, hogy 5 után nem ettem. Nekem le ment vele valamennyi, de annyira éhes voltam estére... Alig vártam a reggelt, hogy végre ehessek...:D

De szerintem hülyeség volt. Annyi mindent másképp csinálnék így utólag. Elég, ha már 5 után mondjuk szénhidrátot nem eszel, és fehérjét igen. Este a legjobb a túró, a lassú felszívódó fehérje, a kazein miatt.

2013. okt. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!