Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért káros? Miért jó? Fekete,...

Miért káros? Miért jó? Fekete, fehér, igen, nem?

Figyelt kérdés

-Csoki

-a cukor

-zsemle

-szendvics

-anyu főztje

-chips

-saláta

-hús

miért kell egészségesen étkezni?

Miért nem akarja felfogni a csökött agyam,hogy egészségtelen,amit művelek és nem jó? Mivel győzzem meg magam?

-sport

( utóbbiról se hiszem ,hogy jó roncsolja az izületeket,fáraszt nem esik jól,jobb a tv előtt ülni..nem?)


2013. okt. 30. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha jól csinálod akkor nem roncsol,és az elején fáraszt a torna utána viszont tele leszel energiával.

Én is így voltam vele,alig bírtam rávenni magamat,de alig egy hónap alatt olyan szinten megszerettem a mozgást hogy szinte rosszul vagyok ha ki kell hagyni valami miatt.

Az ételekkel csak annyi a gond hogy hizlalnak,bár nem értem hogy a salátát és a húst miért ide tetted.

Amúgy szerintem mindent lehet enni,csak nem szabad túlzásba vinni.

Az ember úgy is lehet vékony és fitt hogy nem sanyargatja magát,néha belefér egy kis csoki és társai,ez ember moziban sem salátát eszik:)

2013. okt. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%

Mert az evolucio nem nehanyezer ev alatt reagal.


Annakidejen nem volt eleg kaja. Tehat osztonosen elonyben reszesiti a cukros zsiros dolgokat amiknek magas taperteke van, sot, valaha a kover ember volt a szepsegideal (mert nagyobb esellyel elt tul). Ezenkivul termeszetes volt a mozgas/rohanas szuksegessege az eletbenmaradashoz, tehat nyilvan a szervezet igyekezett a szukseges minimumra leszoritani ezt, epp a tuleles erdekeben.


A vilag, a tarsadalmi fejlodes azonban joval gyorsabb mint a termeszeti, es minden adott manapsag hogy halalra lustulja, halalra zabalja magat az ember, hacsak maga nem szoritja kordaba az osztoneit.

2013. okt. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Felesleges volt lepontozni a 2-est.
2013. okt. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

A sportról annyit: gyötörd meg tested, különben az gyötör meg téged! (néhány év múlva majd áldod magad, hogy a mozgást választottad a tespedés helyett) :)

Úszás vagy futás heti 2-3 alkalommal bőven elég.

2013. okt. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Uhhh


Szerintem olvass valami laza regényt, vagy tegyél be egy filmet. Esetleg menj el taichizni/boxolni.

2013. okt. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!