Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon le szeretnék fogyni,...

Nagyon le szeretnék fogyni, cél jövő nyár! Hogyan legyek kitartó?

Figyelt kérdés
Jövő nyáron párommal első közös nyaralás,születésnapi bulim(18.ik),valamint megyek érettségi kirándulásra!Nem vagyok kövér,viszont széles cipőm,vastagabb combok,nagy fenék.Nem is zavar nagyon,sőt szeretem is a széles csÍpőm de azért jó lenne kisebbnek lenni. :) Szeretnék kerek feneket,formás combokat.Itthon van taposógépem,ugrálókötél,görkori,kerékpár,sajnos konditerem bezárt,környéken nincs. :/ Tartósan szeretnék lefogyni,viszont nem csak fogyókúra lenne,életmódváltás is!Kidobtam az egészségtelen italokat,alkoholt nem fogyasztok,szórakozóhelyen csak ásványvizet,kerülöm a zsiros ételeket,viszont ha csokit kívánok akkor csokistejet iszom,de ez heti 1x 1et. :) 175 cm vagyok 72 kiló!
2013. okt. 30. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Olyan bájos(?) olvasni, hogy jövőre leszel 18, és a cél érdekében elhagyod a piát! Jézusom!


Sportolj. Ezzel fogod a legtartósabb és legjobb eredményt elérni. Az életmódváltást írtad, ez a lényeg, nem a drasztikus fogyókúra. Csak így tovább, és tartsd is be. A heti egy csokis tej nem számít, ennyi kell.


Ha nincs kondi terem, vehetsz pár kézi súlyzót, és pár DVD-ét. Sokat segít. Rubint Réka, vagy Béles Alexandra.


És amit javaslok, nekem bevált, ugyan nem fogyni akartam, hanem erősödni, a Fegyenc Edzés.

Keress rá a neten vagy itt a GYK-án, sok minden fent van, ha tetszik, a könyveket át tudom küldeni.


Én is nő vagyok.

2013. okt. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az életmódváltást helyeslem, de helyi fogyás nincs. A széles csipő, fenék, comb genetika.

Ami neked otthon van, úntig elég a rendszeres testmozgáshoz.

Hajrá!

2013. okt. 31. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat... első válaszolónak azért hozzáteszem,nem irtam,hogy leteszem az alkoholt,mivel nem is iszom!
2013. okt. 31. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!