Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jövő nyárig letudok fogyni?

Jövő nyárig letudok fogyni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy messze van még,de szeretném hamar elkezdeni. Ebben az évben januártól leadtam 10 kg-t de mindent ettem, kivéve kenyeret. Ha nem eszek lisztes, cukros dolgokat, csak húst, zöldséget, gyümölcsöt,csirkemellet, tojást (egészséges ételeket) fogyasztok akkor lemehet 25 kg? Tudtok tanácsokat adni hozzá? Télen mit sportoljak? Mikor "csúszhat" be egy kis édesség? Köszönöm előre is. 22L/165cm/90 kg
2013. szept. 3. 18:57
 1/4 anonim válasza:
mondjuk kéthetente valami nasi, de azért mértékkel :) télen: ha van rá pénzed akkor kondi, amúgy meg otthon torna. letudsz fogyni simán, csak kitartás kell hozzá :) a 10 kghoz meg grat :3
2013. szept. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) Eddig itthon tornáztam, de kicsit meguntam. Esetleg videót tudtok ajánlani?
2013. szept. 3. 19:03
 3/4 anonim válasza:
Aerob edzés (tempós gyaloglás) és szálkásító diétát nyomj szerintem.
2013. szept. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2013. szept. 3. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!