Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szobabiciklizés, combról...

Szobabiciklizés, combról csípőről segit eltüntetni a zsírt, úszógumit? Fontos! Mozgásnak jó ha azt csinálom?

Figyelt kérdés
2013. nov. 1. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát mennyiség függő.. Heti hányszor hány perc? Egyébként mozgásnak jó:) Max valami erősítést csinálhatnál mellé
2013. nov. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!


Én május óta szobabringázok, az első három hónapban heti 5-6 alkalommal 60 percet, az 5 fokozatos bringán főleg 1. és 2. fokozaton, illetve 5-10 percet 3. fokozaton. Aztán nyár végén kicsit hanyagoltam, heti 1-2 alkalommal bringáztam csak, de szinte mindennap sétáltam egy órát. Az elmúlt 2 hétben tértem vissza a mindennapos bringázásra, de már csak 50 percben.

Az eredmény: május óta fogytam 12 kilót (84-ről 72-re), de nem is ez a lényeg. Egy ideje kilóban nem mérhető a változás, de azóta is folyamatosan karcsúsodik a derekam főleg, de a combom, csipőm is. Illetve izmosodik is, de ez nem azt jelenti, hogy nagyobb lett, hanem inkább formásabb, ami nekem például tetszik is. Ugyanezt el tudom mondani a fenekemről is.

Összegezve: ha rendszeresen csinálod, előbb-utóbb látványos lesz az eredmény.

27/L

2013. nov. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!