Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek 1 hónap alatt (...

Szerintetek 1 hónap alatt ( december elejéig ) le tudom adni azt az 5 kilót, ami a hasamon van? Képpel

Figyelt kérdés

[link]


Sajnos edzőterembe most nem tudok járni,de helyette h-p-ig 2 km-t szoktam futni abban a tempóban amit még birok terepen, majd utána még 1 km-t úgy, hogy fél perc sprint, 1,5 perc normál tempó, ha ezzel végeztem 2 percet pihenőnek hasazok és utána még 1 km-t levezetésként futok a normál tempómban.


Kalóriabazis.hu szerint étkezem úgy,hogy annyit eszek,amennyi elő van írva és ebből jön le a sport.


2013. nov. 1. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs egy gramm felesleg sem a hasadon! :)
2013. nov. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
táncolj, de a hasadon nincs semmi, a csípődön inkább, de azt majd a tánc lefaragja
2013. nov. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1. Nincs olyan, hogy helyi zsírégetés, ha lefogysz 5 kilónyi zsírt, az mindenhonnan fog menni, nem csak a hasadról.

2. Nincs rajtad fölösleg.

3. Elvileg 1 hónap alatt simán le lehet adni 5 kg-ot, heti 1-1,5 kg fogyás reális, de ehhez diétás étrend (nem éhezés meg fogyókúra) és heti 2-4 edzés kell. Napi 40 perc kocogás-tempós séta elég.

2013. nov. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elég csúnya alakod van. Köszönhetően, hogy látszik rajta, hogy kaja megvonással érted el, vagy még életedben nem sportoltál tartósan és egészségesen. Ha a hasadat mutogatod legalább oldalról csinálj képet, mert így csak bepózolsz, látjuk, hogy nincs derekad, van háj a csípődön és nincs combod, de a hasadról semmit nem tudunk. Oldalról csinálhatnál még képet úgy, hogy nincs rajtad ez a béna izé ruha.
2013. nov. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát fiam, van egy hírem. Nem vagy méretben nagy, de semmi izom nincs rajtad, ezért nincs jò alakod. Problémàdra a megoldàs nem fogyás, hanem izmosodás. Ha fogynál csak rosszabb lenne.
2013. nov. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez nem az én alakom,egy fogyókúrás közösség honlapján találtam.Az enyém ugyanilyen,azért is írtam a +5 kilót,mert rajtam minimum annyi van!Ezen a lányon szerinem 3, maximum 4.Csak az én problémám is ugyanez a hasas,derekas dolog,sajnos az enyém durvább:/
2013. nov. 1. 20:46
 7/8 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy csak 5 kg zsír, hason.

Ezen a csajon van zsír. De izom semmi. Ezért nem nagy centikben. Ez egy klasszikus skinny fat.

2013. nov. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jó értem,de most a fikázások helyett inkább a kérdésre szeretnék választ kapni.Nagyon jól tudom,hogy én is ronda vagyok éppen ezért szeretnék változtatni.De mint mondtam,most jelenleg nincs edzőteremre pénzem, így KEZDŐ futóként ez megfelel így?
2013. nov. 2. 01:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!