Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szálkásodni akartam, de...

Szálkásodni akartam, de kiizmosodtam. Mit csináltam rosszul?

Figyelt kérdés
Több mint egy hónapja kezdtem el heti négyszer,másfél órát tornázni(45 perc kocogás(ezt fokozatosan növeltem)30 perc biciklizés és 15 perc taposás.A lábamat szerettem volna vékonyítani,de most vaskos lett.Ez kséőbb csak vastagabb lesz még?mit csinálktam rosszul?
2009. nov. 15. 11:18
 1/1 Krisz85 ***** válasza:

Szia!


Kellenének paraméterek, kor, nem, magasság, testsúly.

továbbá ,hogy a táplálkozásod, mit, mennyit eszel egy nap, kalória értékek stb. Ennek tükrében tudok konkrét választ adni. Azonban biztos, hogy vagy az étrendedben, vagy az edzésedben lesz a hiba. A comb megizmosodik, aminek hatására megvastagszik, azonban amikor lemegy róla a zsír akkor átmérőre kicsi lesz nagyon, de látványra háromszor vastagabb, amikor kirajzolódnak az izmok. Kb. mint amikor látod az új James Bond filmeken a színészeket. Öltönyben semmi extra, még vékonynak is mondanád, aztán amikor lejön az öltöny, akkor meg aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaazta. :D


Egy életszerű példával akartam előrukkolni. írd le a konkrét edzéstervedet is, privit is írhatsz.

2009. nov. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!