Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le tartósan?...

Hogyan fogyjak le tartósan? Mikortól kezdjem?

Figyelt kérdés
55kg szeretnék lenni és kb. 63-62kg vagyok.
2013. nov. 2. 13:26
 1/4 anonim válasza:
0%

Szia !

Én tavaly karácsonykor voltam 160cm és 75 kiló :S

Ma a mingyárt emlitett módszerrel fogytam 14-15kilót

14 éves fiú vagyok és 171cm illetve 60-61 kiló

ugy csináltam hogy leálltam a cukros izékkel és ahelyett pl a teába édeskét tettem ami szine nem tartalmaz kalóriát és nem nagyon ettem lisztes dolgokat illetve zsírt ám ezeket nem vontam meg magamtól annó 2500kalóriát ettam ma 1000-t és néha eszek 1 csik csokit ill 1 kis sütit és még mindig fogyok lassan de biztosan mozogj minden nap 30 percet minimum és csinált felüléseket próbálj 1000 kalória alat maradni és ne egyél sok cukros lisztes zsiros cuccokat és neked is sikerülni fog :D

utóirat hány éves vagy ? :)

2013. nov. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1000 kalória alatti evést koplalásnak hívják. Ez nem fogyás hanem izomvesztés, ami később komolyabb gondokat is okozhat.

30 perc mozgással pedig nem lehet zsírt égetni. Minimum 40 perc míg egyáltalán beindul a folyamat.

Ne adj egészségtelen tanácsokat kedves második, mert te is baromi rosszul csinálod.

A kérdezőnek pedig javaslom olvasgasson kicsit visszább, mert naponta van tele a fórum ilyen kérdésekkel.

2013. nov. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
* első válaszolóra gondoltam, csak közbe meg volt nyitva egy másik kérdés is és bezavart.
2013. nov. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
sokat sportolj és ne egyél zsíros ételeket
2013. nov. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!