Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Versenysportoló vagyok 20L...

Ökölvívó kérdése:

Versenysportoló vagyok 20L 2hetem van 2kg fogyni, mit egyek? Az jó ha útolsó héten pulcsiba edzek, és szaunába is elmegyek?

Figyelt kérdés
szaunába 3* elég lenne elmennem az utolsó napokba? 50kg-ról 48-ra kéne lemennem
2013. nov. 3. 06:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

mi?

hát nincs edződ, orvosod, tanácsadód aki megmondaná mit csinálj?

2013. nov. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha versenysportoló lennél, akkor tudnád a választ, vagy legalábbis az edződ vagy valaki ott a klubban.
2013. nov. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
még soha nem voltam súly felett inkább kicsi volt a súlyom. Am reggelíre széndidrát ebédre hús zöldséggel estefelé max alma. És
2013. nov. 3. 12:41
 4/7 anonim ***** válasza:
ott kezdődik hogy egy versenysportolónak meg sem fordulna a fejében hogy ide irogasson...
2013. nov. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
táplálkozási és egyéb edzésbeli tanácsokért..
2013. nov. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
délután max 1 alma napi max 1'5folyadék nem cukros víz vagy citromos víz. ez oké meg útolsó héten eleg belöltöznöm elvileg. csa
2013. nov. 3. 12:44
 7/7 A kérdező kommentje:
de kajaötletekre lettem volna nagyrészt kiváncsi,a klubban egyedüli versenyző vagyok :@
2013. nov. 3. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!