Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Eredményes így is, vagy...

Eredményes így is, vagy teljesen le kell nulláznom az édességeket, sütiket?

Figyelt kérdés
Minden nap edzés és nem eszek sokat, sok zöldség, csirkehús, hal; de kb. heti kétszer egy kis édességhez nyúlok.
2009. nov. 15. 14:45
 1/6 Krisz85 ***** válasza:
Már ott bukó a kérdésed sajnos, hogy minden áldott nap edzzel, az olimpikon atléták nem edzenek minden nap. Tehát Te se tedd, fejlődni se nagyon fogsz tudni, persze én edzés alatt normál intenzitású edzést értek, se nem túl intenzívet,ahogy az átlag edz, és nem is túl alacsonyat.
2009. nov. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pedig minden nap edzek. Bírom. :)
2009. nov. 15. 14:59
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Az, hogy eredményes-e azt nem neked kéne látnod? Esküszöm ebben a topicban vannak a leghülyébbek.
2009. nov. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
És még buta is vagy. Nem azért mondta, hogy ne edz minden nap, mert nem bírod, hanem mert nincs idő regenerálódni...de azért te büszkén beírod...istenem ez már FÁJ.
2009. nov. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha minden nap sportolsz valamit akkor nyugodtan belefér egy két bűnözős nap is, hiszen lemozgod. szerintem emiatt ne aggódj. amúgy általában én is minden nap edzek, sokkal jobban érzem magam akkor.
2009. nov. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem sincs gond azzal a kis édességgel, sokkal jobb, mintha egyszer lenulláznád, utána meg lerohannád őket:) Örülj annak, hogy tudod tartani a mértéket!
2009. nov. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!