Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tanácsot kérnék (? )

Tanácsot kérnék (? )

Figyelt kérdés
Szeretnék fogyni, körülbelül 15 kiló felesleg van rajtam. Több módszert is próbáltam, fogytam is, de egyiket se tudtam sokáig tartani. Valaki tudna pár tippet adni, hogy milyen apró dolgokra figyeljek oda, amikkel lassan, de biztosan letudok fogyni, mégsem tarthatatlan? Előre is köszönöm. :)

2013. nov. 3. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Heti kétszer fussál 3 kilómétert. És ne fogadj el semmilyen kifogást magadtól, hogy miért nem lehet aznap futni. Ez mellett Ehetsz elég sokat, mégsem hízol el.
2013. nov. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ miért nem tudtad tartani. Ha azért mert éhes voltál, akkor vagy ingadozott a vércukorszinted vagy nem ettél eleget. Ha csak nassolhatnékod volt, találj ki valamit amit ehetsz pl cukormentes cukorka, tea, rágógumi.
2013. nov. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Tej- és gluténmentes táplálkozás. De ha elkezdesz cukrot, lisztet enni, akkor mindenképpen hízni fogsz, ez kb. olyan evidencia minthogy hiába vigyázol magadra.. ha egyszer csak fogsz egy kést és elvágod a kezed, akkor vérezni fogsz, pont.

Ha egyszer csak elkezdesz úgy enni mint a kövér magyarok, akkor idővel kövér leszel. Addig leszel egészséges és karcsú, amíg ennek megfelelően élsz, ha feladod akkor nyilván megbetegszel.

2013. nov. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tudom közhelyes, de az egyetlen tartós megoldás az életmódváltás.

Sportolói étrend + sport, természetesen nem élsportolói szinten, ez az egyetlen megoldás.

2013. nov. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Vörösnefelejcs ***** válasza:

A futás nagyon jó sok mindenre, de fogyni nem tudtam tőle. (és mások is maradtak így)

Én ma azt taltáltam ki, hogy nem térítek senkit semmilyen kajára (a szemetet persze nem szabad megenni), viszont egyen annyit, amennyitől fogyni kezd. Abból, amit ő akar megenni. Pontosan azért, mert ha nem tudsz tartani egy ilyen-olyan étrendet, akkor úgyis visszahízod.

2013. nov. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!