Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ennyire...

Miért van az, hogy ennyire nagy dobra kell verni a fogyókúrákat?

Figyelt kérdés
Az emberek elhisznek minden baromságot és pénzt adnak ki minden fogyasztó sz*rért, csak mozogni ne kelljen :S Szerintem ez szánalmas. Kismillió csodatevő fogyasztókészülék, fogyasztószer van, a könyvek nagy része a fogyásról/fogyókúrákról szól, még ezen az oldalon is külön témakör van nyitva ennek a dolognak :S De SPORTOLNI, MOZOGNI az istenért se akarnak. Miért van ez? Emberi lustaság, butaság, vagy mi?
2009. nov. 15. 19:36
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Nem akartam általánosítani, de a legtöbben tényleg nem tesznek semmit a fogyásért. Mellesleg, a mindenkire vonatkozik ez a mozgásszegény életmód, csak valaki alapból sovány (genetika)
2009. nov. 15. 19:43
 2/30 anonim ***** válasza:
77%
Kedves kérdező!Személyszerint soh nem gondoltam volna,hogy hízásra hajlamos vagyok,egészen a terhességemig,39kg-voltam,és minden gagyi kaját megehettem.Akkor 28 kilót híztam,szülsután leadtam.Háromévvel ezelőtt munkanélküli lettem,és a háztartás mellett nem csináltam semmit,csak ettem és semmit nem mozogtam.Megint elhíztm.Most dolgozom le a felesleget ami igen csak nehézkesen megy.Ritmuszavarom miatt nehezen találtam megfelelő mozgást magamnak,de most kitartóan tornázom.A lényeg hogy vannak élethelyzetek,amikor az emberek az evéshez menekülnek,hogy jobban érezzék magukat.Álltalában az emberek mozgás szegény életet élnek,ezért is keresik a megoldást a csodaszerekben.Kb ennyi .
2009. nov. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
30%
Amíg 2 állásban kell dolgozni a megélhetésért, és emellett főznöd,mosnod,takarítanod és gyereket nevelned kell, addig nem hiszem hogy sok mozgás belefér. Persze léteznek olyan csodanők akiknek megy a heti 3-4 alkalom futás, de nekik biztos segítségük van. Én még sosem nyúltam fogyasztószerekért, hozzáteszem nem is fogok, de nem tudhatod mi viszi erre az embereket. Ha neked van időd mozogni, hát rajta annak csak örülhetsz, de emiatt másokat ne ítélj el. Bármilyen hihetetlennek tűnik is, nekem sokszor 5 percem sincs. Persze az más, ha valaki megtehetné hogy mozogjon de mégsem teszi.
2009. nov. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 Krisz85 ***** válasza:
52%

első körben akkor hadd válaszoljak az utolsó reagálónak, aki főz, mos, takarít,


24 éves srác vagyok 5 éve élek egyedül mert a szüleim meghalltak, azóta egy panellakást tartok el, két fősikolát végezem egyszerre, és még dolgozom is, és versenyszerűen sportolok, MTB és futás. Szóval ez csak kifogáskeresés, hogy mosás, főzés takarítás.

Pl mosás közben lemegyek futni, stb.

Nem szoktam ezzel jönni, de ez felhúz, amikor ilyen semmitmondó ürüggyel jönnek emberek, közhely de aki a célokat akarja, az eszközöket is akarnia kell.

Ja és persze mosnom, főznöm, bevásárolnom nekem is kell napi szinte, be kell járnom a suliba, és el kell mennem edzeni is, meg a postára csekket befizetni stb. Igaz pl. én nem nézek TV-t mint az átlag, nincs is Tvm nem is lenne rá időm, jah és barátnőm is van, akit hétvégente látok csak, rá is jut időm, hogy csinálom? és ami még jobb, hogy amúgy szerintem lusta vagyok, és mégsem.

Tehát miről is beszélünk?!


A kérdezőnek pedig csak annyit, hogy azért mert az emberek ostobák. Elhisznek minden szart, meg teletömik a fejüket a sok hülyeséggel, az iparnak is élnie kell valakikből, nem?! Én örülök neki, könnyebb kitűnni, másrészt ezt biológiából természetes szelekciónak hívjuk, a gyenge és hülye elhullik az okos és ezáltal erős fennmarad. ,-)

Viccet félretéve, tényleg túl van spirázva, főleg a nők nagyon nincsenek tisztában dolgokkal. De pl. nem is szoktam válaszolni mindenkinek mint edző, mert látom hogy ki a reménytelen, és ki az akivel lehet érdemben foglalkozni.

2009. nov. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
AZ hogy itt egymastol kerdezgetunk az meg nem jelenti azt hogy nem gondolunk a mozgasra! En soha nem szedtem fogyasztoszereket es nagyon sokat fogytam, odafigyelek hogy mit es mennyit eszek, es nagyon sok dvdm van amikre tornazgatok!
2009. nov. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
sajnos van aki egész életében "fogyókúrázik" és mégsem fogy le, és pont azért mert rosszul csinálja. sajnos tényleg nem mozognak eleget az emberek , és ha van egy kis szabadidejük akkor azt inkább pihenéssel a tv előtt töltik. Meg általában könnyű kifogásokat találni.Szerintem aki akar az akár két gyerek mellett is talál időt hetente egyszer kétszer valami kis mozgásra, akár a gyerekekkel kimenni a parkba , vagy együtt tornázni. én néha még főzés közben is csinálok guggolásokat lábemelgetéseket lábsúllyal, de pl ha tvzek akkor is szoktam felüléseket csinálni. a másik meg , hogy szerintem rengeteg tésztát, fehér kenyeret, cukrozott dolgokat esznek és ha már csak ezeket csökkentenék plusz egy kicsit mozognának , akkor sikerülne fogyniuk, de ehelyett egy két hétig csinálnak valami idióta kúrát, és utána ugyanúgy visszatérnek a régi szokásaikhoz. na ezért nem is fogynak le.
2009. nov. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Kedves 09:41-es!


Ezt a választ megírnod kb. 2-4 percbe tellett :-) Ne mond, hogy nincs 5 perced! És gondolom nem erre a pár percre kapcsoltad be a gépet! Kifogást könnyű találni.

2009. nov. 16. 15:10
 8/30 anonim ***** válasza:
2 gyerek és két állás miatt valóban nincs sokszor 5 percem. Ezen kívül azt sem állítottam hogy felesleg lenne rajtam, 165 cm-hez 55 kg vagyok. Nem lenne arra időm, hogy külön még mozogjak, én épp eleget vagyok talpon egész nap. Az meg hogy néha letudok ülni a gép elé, az csakis úgy lehetséges, hogy a munkahelyemen van rá lehetőségem. Én általánosságban írtam, hogy az emberek miért nem mozognak, szóval ez most egyikőtöknek sem jött be! Egyébként meg nem érdekel hogy ki milyen lakást tart fent, meg mennyit dolgozik, mert én is bőven eleget dolgozom azért, hogy fenttartsam a családom. Szóval ezzel nem mondtál nagyot te sem!
2009. nov. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 Krisz85 ***** válasza:
66%
És szerinted Te vagy az egyetlen aki ezzel mentegetőzik?! hidd el elég sokan jönnek oda hozzám, hogy segítsek nekik, látom hogy ki a reménytelen, és ki az akivel lehet, mert már fejben megérett a dologra, a fogyás, de inkább nevezzük csak életmódváltásnak nem megy egyik napról a másikra, és egy bizonyos személyiségi érettség is szükségeltetik.
2009. nov. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Kedves 24 éves fősulis, minden tiszteletem a tied, de jelzem neked, hogy ha egyszer lesz két kicsi gyereked és valamilyen oknál fogva te leszel velük otthon, nem a párod, akkor azért megnézem majd, hogy mit mondasz erről az ürügykeresésről. :) Nem bántásnak szánom, de sokszor tényleg nincs az embernek ideje magára, akármilyen aktív életet élt. Gyerekek előtt hasonlóan gondolkodtam, mint te, most épp örülök, hogy lyuk van a fenekemen.:)
2009. nov. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!