Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kit mi inspirál?

Kit mi inspirál?

Figyelt kérdés
Aki lefogyott azt mi/ki inspirálta? lécci irjatok kort és hogy hány kilót fogytatok:) 16/L
2013. nov. 6. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
A dokik kijelentették, hogy a hormonbajom megszűnik, ha lefogyok. -15 kiló. 24/N
2013. nov. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azert h megfeleljek, tetszek mindenkinek. Persze, emiatt nem lettek uj barataim, mar tudom, de megerte. Jol erzem magam, vegre!!!!!!!! - 12 kg. 14l
2013. nov. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy az uzletekben a 42/44-es ruha helyett 36/38-as meretu ruhakat vegyek le a polcrol, vegre rovid szoknyat hordhassak, anelkul, hogy szegyenkeznem kell miatta... Ha raallok a merlegre ne azt lassam, hogy 96 kilo (170 cm vagyok), hogy a baratomnak tetsszek, hogy ne fulladjak ki, ha a masodikragyalog kell felmenni es meg sorolhatnam :) 23L, -35 kg
2013. nov. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tessék inspiráció:

[link]

[link]

[link]

[link]


Inspiráljon az, hogy egy ilyen sportos szép lányért bármelyik férfi megadna mindent.

2013. nov. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én csak, és kizárólag magam miatt fogytam le. Tudtam, hogy, ha nem fogyok le, soha nem fogom magam elfogadni, és nem tudok előrelépni. Tudtam, akárhányszor feladom, mindig visszatér az elégedetlenség az életembe, muszáj végigcsinálnom. -11kg. Nyár óta. És még fogok fogyni. :)
2013. nov. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én egy osztálytalálkozó miatt kezdtem fogyózni, mert az érettségi óta híztam meg nagyon, de azóta elég sokminden eszembe jutott, hogy mik azok amikért még megéri ezt csinálnom: csinosabbnak érzem magam, nagyobb a ruhaválaszték a méretemben, takargatás nélkül végig merek sétálni a standon fürdőruhában, nem néznek hülyének hogy miért van sport kutyám ha én magam egyáltalán nem vagyok sportos alkat, újra fel tudom venni a régi csini ruháimat, és ami utoljára eszembe jutott az az, hogy anyu hónapok óta le akar beszélni arról, hogy rövidszoknyás legyen az esküvői ruhám, mert az én lábaimmal... Hát mostmár ez a problémám is lassan megoldódik.

A fogyókúrám felénél járok -9 kg-val és nem adom fel a célig.

23/L

2013. nov. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem az hogy saját magamnak tetszek, el tudjam magam fogadni. Na meg hogy ha ruhát veszek akkor nyugodtan válogathassak ne azon kelljen agyalnom hogy na most ez eléggé takar-e? plusz a jó kondi is fontos hogy ne purcanjak ki rövid időn belül egy kis mozgásba.
2013. nov. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!