Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ismertek fogyókúráról szóló...

Ismertek fogyókúráról szóló filmeket?

Figyelt kérdés

Inspirációnak kéne, esetleg olyat tudtok, amihez fent van online szinkronnal vagy magyar felirattal?

Köszi! :)


2013. nov. 10. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne.:)
2013. nov. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Passz. Én is állandóan bújom a port.hu-t, hogy éppen mikor és hol adnak ilyen fogyis dokumentumfilmet.
2013. nov. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Extreme Makeover Weight Loss edition nagyon jó, beírod googleba, projekt tv ott meg tudod nézni, de angol


itt extrém fogyásokat mutatnak be, ahogy a címe is mutatja, 160 kilókról fogynak le 65-re és egy év áll a rendelkezésükre, ezt az egy évet csak ezzel töltik, Napi 4-5 óra edzés, teljes életmódváltás, megvan, hogy minden 3.hónapban mennyi kiló mínuszt kell elérniük pl 40 kiló 3 hónap alatt, végig mutatnak mindent, táplálkozást, edzést, könnyeket és a végén mindenkin műtétet hajtanak végre, hiszen 100 kilókat is leadnak, engem sokat inspirált

2013. nov. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sorvadj el :) NEKEM tetszett ez a film
2013. nov. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!