Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha én napi 1 joghurtot megesze...

Ha én napi 1 joghurtot megeszek, napi 3 liter víz és ezt csinálom 6 napig, mozgás mellett akkor fogyhatok 3-4 kilót? és utána persze nem kezdek el ész nélkül enni, gyors diéta kell, utána folytatom szépen lassan, de ez most sürgős!

Figyelt kérdés
2009. nov. 17. 00:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Napi 2-3 joghurtot is megehetsz, sőt azt javaslom, hogy keverj el benne 1-2 evőkanálnyi lenmagpelyhet (DM-boltokban kapható, kb. 300-400 Ft).


Kizárólag CSAK 1 joghurt egész napra nem elég, ilyen diétát csak 1 napig leszel képes tartani.


Sok zöldséget, gyümölcsöt is ehetsz, az nem hizlal!


Javaslom még az étvágycsökkentő porokat, amiket ha ásványvízzel keversz össze, akkor 1-2 főétkezést simán kiválthatsz velük, 1 adagjuk 80-100 kalória!!!

Viszont van benne mindenféle fontos vitamin, ásványi anyag és fehérje, ami a fogyókúra alatt is szükséges a szervezetednek.


[link]


Étvágycsökkentővel nem lesz olyan nehéz fogyókúráznod, teljesen megszünteti az étvágyat, telíti a gyomrodat (a gyomorsav nem a gyomrodat rágja, hanem ezt emészti), gyorsítja az anyagcserédet, és megszünteti az édesség utáni vágyat is!

Ja, és még zsírégető is van benne. :D

2009. nov. 17. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány kiló/centi vagy? Biztos kell neked fogynod? Mert a legtöbb ideírónak nem kell és csak árt magának. Én nem vagyok híve a gyógyszeres fogyásnak, nem szabad a szervezet összehangolt működésébe csak úgy beavatkozni. 6 nap alatt lehet, hogy nem okozol maradandó kárt, de a viharosan elvesztett kilókat utána úgyis visszahízod,mert a szervezetnek igénye van az energiára.
2009. nov. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én többször próbáltam krumplidiétát. 3 napon át napi 1 kg főtt krumpli, és persze ásványvíz vagy tea. Tuti 3 kg fogyás, persze, ez csak "tűzoltás", ha lassan is, de vissza fog jönni.
2009. nov. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elhiszem hogy sürgős, de hat napig eszetlenül éhezni egészségtelen, ráadásul jön a jojo-effektus, pár héten belül a kétszereség hízod vissza...

Sokaknak ajánlottam már, igaz, hogy két hetet vesz igénybe, de 7.5-10 kilót lehet vele fogyni (én bűnöztem kicsit, pl ettem néha kenyeret, így csak 5 kiló ment le a két hét alatt), a szegedi klinika diétáját, ami tartós eredménnyel jár, ráadásul nem megy rá az egészséged, minden megvan benne, ami kell, és nem megfizethetetlen ételekből áll.

[link]

2009. nov. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösszi minden választ:) szerintem csinálom ezt a 2 hetes tojásos fogyókúrát:D
2009. nov. 17. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!