Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nem eszek semmit tényleg...

Ha nem eszek semmit tényleg lefogyok? (többi lent)

Figyelt kérdés
Már sok mindent kipróbáltam kb. 4 hónapig naponta jártam kardió edzésekre de sehogy sem fogytam le. Egyik nap elmentem az orvoshoz és megkérdeztem hogy hogy fogyhatnék le legalább 10 kilót és erre azt mondta hogyha egész nap csak 1x eszek (mindegy hogy mit) akkor 3 hét alatt legalább 8 kilót is lefogyhatok és egyáltalán ne egyek édességet és még mozognom sem kell. ez igaz?

#fogyás #orvos #ha nem eszek semmit tényleg lefogyok?
2013. nov. 10. 16:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Sok-sok-(SOK) féligazság.


4 hónap kardio edzéstől miért gondoltad, hogy fogyni fogsz?


Elmondom, én ezen a fórumon már legalább 2-3 tucatszor leírtam az elmúlt 1 évben, hogy a mozgás nem "fogyaszt".


Segíts kérlek, mégis mit kellene tennem ahhoz, hogy ha nagyon segíteni akarok az embereken.. akkor ezt meg tudjam értetni velük? Főleg a fiatalabb nők érdekelnek, akikben látok még lehetőséget rá hogy szépek, egészségesek legyenek. Hogyan fúrhatnám bele az idegrendszerükbe, hogy nem az izzadástól lesznek csinosak, legalábbis karcsúak, szálkásak?


Akkor jön az orvos.


Igen egészséges ketogén, alacsony inzulinszintet eredményező életmódot lehet kihozni napi 1 étkezéses táplálkozással, hosszú élet és egészség, szép alak megtartása/elérése céljával.


Meg el is lehet hízni ugyan így, sokat lehet szenvedni egész napos korgó hassal. Az orvosod azt mondta mindegy hogy mit eszel, nos érződik hogy mennyire nem mindegy mit eszel főleg ha csak napi 1 étkezés a terv?

2013. nov. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ha keveset eszel,akkor tuti hogy lefogysz,mégha semmit sem mozogsz akkor is,
2013. nov. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de ha semmit nem eszek utána a dupláját szedem vissza nem?
2013. nov. 10. 16:58
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem fogsz jól kinézni, maradjunk ennyiben.
2013. nov. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#3: Ez sokmindentől függ, nem ilyen egyszerű. A koplalás érdekes témakör, nem lehet megmondani, mi fog történni. De sokkal jobb és biztosabb módszerek vannak fogyásra.


Írod, hogy nem fogytál a kardiótól. De azt nem, hogy mit ettél, pedig gondolhatod, hogy az a döntő...

2013. nov. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

" de ha semmit nem eszek utána a dupláját szedem vissza nem? "


-nem,

ha a fogyózás után nem kezdesz el újra zabálni,akkor egy dekát sem szedsz vissza,

2013. nov. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

utolsó, na igen, kiskegyed, nők lapja na mindegy


szóval 4 hónapig naponta jártál edzeni??? És nem fogytál? Itt kilóg a lóláb, biztosan ugyanúgy táplálkoztál, vagy még rosszabbul, gondoltad, á holnap úgyis kardiózom egy órát, belefér még egy karéj kenyér meg egy kis csokika


Ha én napi egyszer ennék, ha csak kétszer is hulla lennék, használhatatlan, gondolom nem egy táplálkozásszakértő volt -.- :D


azért az is látszik, hogy nem vagy valami jártas a témában


írjad meg hogyan ettél ezalatt a 4 hónap alatt

2013. nov. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Félelmetes, hogy egy orvos ilyeneket mond, persze nem lepődtem meg... :(


Inkább olvasd el ezt:

[link]

2013. nov. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én most azt a diétát vetem be amut egy idol is... Vagyis nem eszek (vagy ha eszek akkor max 300 kalóriát) és egyfolytában tornázok,járok táncra, edzek... Szerintem ez be fog válni csak fájdalmas lesz mert minden nap evés nélkül edzek, futok meg minden..
2019. febr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9

Ügyes vagy

2019. febr. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!