Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a leghatásosabb fogyókúra...

Manóka66 kérdése:

Mi a leghatásosabb fogyókúra módszer?

Figyelt kérdés
Én 19éves vagyok 181cm , 95kg.... Elhatároztam,hogy kilépek a szürkeségből és egészségesen étkezem,lehetőség szerint mozgok,és lefogyok. De sajnos változást nem igazán látok... Nem eszem lisztet,fehér kenyeret,cukrot,vörös húst,zsíros ételeket. Naponta fogyasztok gyümölcsöt és vacsira csak künnyűt eszem,pl:salátát,öntet nélkül... Még a nasikat is elhagytam már... De 3hónap alatt mindössze 2kg-ot sikerült leadni,ami elég durva...!! Tudnátok segíteni valamit ezügyben? Tabletta,más étrend.... bármi :) köszike előre is.
2013. nov. 13. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok !
2013. nov. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálam a hormonális típusú diéta jött be, keress rá a neten... Előtte sok húst ettem zöldséggel, kevés szénhidrátot és borzalmasan éreztem magam, állandóan éhes voltam.


Most sok szénhidrátot (teljes kiőrlésű cuccok, zabpehely, rizs, főtt krumpli)eszem kevés sovány hússal, sok gyümölcsöt (alma, narancs, néha banán) és zöldséget (sütőtök, párolt káposzta, saláták) és jé, tűnnek el a zsírpárnák.


Mellette sokat mozgok, ezt hozzáteszem...

2013. nov. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán nem kellett volna sokat zabálnod, és akkor nem lenne ez.
2013. nov. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!