Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A sulyom keresztbe tesz mar...

Vcolin kérdése:

A sulyom keresztbe tesz mar egy ideje . +7 klo van rajtam. Ez nagyon zavar, a mindennapokban is (?!

Figyelt kérdés
Mar egy eve hiztam fel ezt a 7kilot. S valahogy nem tudok tolluk megszabadulni, s mostmar egyre jobban zavarnak. Kerek olyanokat, akiknek mar skerult fogyni, hogy lasson el par tanaccsal. Halas vagyok!

2013. nov. 15. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mit teszel annak érdekében, hogy leadd ezeket a kilókat? Mit sportolsz? Mennyit? Milyen diétát tartasz? Nehéz addig tanácsot adni, amíg ezeket nem tudjuk.
2013. nov. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%

A sulyom nem tesz semmit, ugyanis egy novény!

:D

[link]


"Halas vagyok!"


Az jó, mert a hal jól illeszkedik a diétához!

:D


Faszé nem lehet normálisan írni?

2013. nov. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"S valahogy nem tudok tolluk megszabadulni, "


Búzaevést teljesen elhagytad? Tejtermékeket teljesen elhagytad? Bab, csicseriborsó, rizs.. egyéb keményítőben gazdag növények, teljesen elhagyva? Rejtett gluténforrás (húsipari termékekből, konzervekből) nincsenek?


Na, ha ezek egyike sem zavar már be, akkor érdekesnek tűnik az eseted. De ha ezek közül szoktál enni valamit, akkor amiatt nem tudsz fogyni.

2013. nov. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!