Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék hízni? :S

Hogy tudnék hízni? :S

Figyelt kérdés
157cm vagyok,43kg. orvosom szerint nagyon sovány vagyok.és rossz is,mert mindenki egyből izél h juuuj de sováány vagy:S közbe meg nem tudják milyen nehéz hízni:\ meg mindenki azt mondja csak egyek össze vissza minden nehéz kaját, de az se jó, mert a gyomrom nem bírja... meg gyomorsav:S meg minden ilyesmi amitől rosszúl szoktam lenni.Sokszor semmi étvágyam nincs:S hány kg-nak kéne legyek kb?doki szerint legalább55nek. valaki tudna segíteni mi féle képpen tudnék hízni? 17/L
2009. nov. 18. 17:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát olyan 150 körül,de jobb ha kicsit több,egészségesebb.
2009. nov. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
figyelj mindenkinek más a szervezete..nekem vannak oylan ismerőseim akik 3 szor többete sznek mint én egy nap és mégsem híznak egy kilót sem.szval sztem inkább fogd fel pozitívan...jobb lenne ha túlsúlyos elnnél és meg sem tudnál mozdulni?
2009. nov. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
igaz az se lenne jó. csak tök gyenge az immunom, és midnenki kis vírustól napokig csak fekszek:S az meg a másik, hogy nem egyszer ájultam már el,mert nem tűnt fel h kajás vagyok, ....
2009. nov. 18. 17:41
 4/10 anonim ***** válasza:

Erre az a megoldás, hogy napi szinten rendszeresen kell táplálkozni. Reggel felkelsz eszel valamit (mondjuk gabonapelyhet), iskolába viszel egy szendvicset.. hazamész ebédel, este meg vacsizol. Ezt órára pontosan is bevezetheted, a rendszeresség sokat használ, főleg, ha nem tűnik fel ha éhes vagy :P


Amúgy meg, ha sok zöldséget, vitamint eszel és rendszeresen táplálkozol, akkor az immunrendszered is helyre fog jönni. Egyél rendesen fehérjéket is. Nem cél az hogy hízz, csak étkezz rendszeresen.


Esetleg immunerősítőt is szedhetsz a gondolod. Én aloe verás terméket ittam egy darabig az ekcémám miatt. Mindenkinek csak ajánlani tudom, bár tény, hogy nagyon drága is. :P

2009. nov. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ja igen a rendszeres étkezést már mondták, csak van mikor 2kor már hazaérek, van mikor csak 5kor:\ és ha gyakorlaton vagyok(mert szakácsnak tanulok) ott meg akkor tudok enni ha van idő..max csipegetek. de azt majd megprobálom h naponta olyan5x eszek...hátha bejön. köszi a választ:)
2009. nov. 18. 17:55
 6/10 anonim válasza:

nemáár te vékony:) én magasabb vok kb 168 Cm és 46-47 kg

de igaz hogy 13 éves. de nyugi engem is cikiznek ezzel. de nem baj legalább nagyobb koromban nem leszek túlsúlyos "kövér" mint akik most áll. jó formában vannak.

2009. nov. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
engem tulzottan nem a cikizés idegesít. hanem ez h bármikor rosszul lehetek.meg h a doki be akar küldeni kivizsgálásra :S
2009. nov. 18. 18:05
 8/10 anonim válasza:
előző vok. hát az rossz, figyelj ha téll túlságosan és már te is rosszul érzed magad akkor lehet h be kellene menned, de ha egyszer nincs étvágyad akk annak bármit csinálnak nem lesz akkor se. sok szerencsét :)
2009. nov. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hát igen, én is észreveszem magamon, h nem okés, mert megfúj kicsit a szél, és minden bajom van:S meg gyomromat is kicsinálom csak ezzel:S mától elkezdek Béres Cseppezni, hátha lesz egy kis étvágyam. Köszi:)
2009. nov. 18. 18:14
 10/10 anonim válasza:
Tágitsd ki a gyomrodat, aztán éhes leszel... és a töbi magától értetődik.
2010. febr. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!