Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A vér diétát próbálta már valaki?

A vér diétát próbálta már valaki?

Figyelt kérdés

2013. nov. 17. 19:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%

Disznóölés után, igen.

Sült vér, véres tojásrántotta. Király cuccok.

2013. nov. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Most utánaolvastam és hát rég nevettem ennyit,köszönöm a kérdést :D

Attól, hogy valaki A, B vagy 0-ás vércsoportal rendelkezik, még ugyan annyira szüksége van a tápanyagokra. Szerintem mikor valaki céltudatosan konditerembe jár mondjuk és felszed egy kis izmot a zsír alá, aztán fogyni kezd (ZSÍRBÓL!) az pont letojja, hogy milyen a vércsoportja. Akkor másnak miért is kéne ezzel foglalkoznia?

Azért a kondisokat hoztam fel, mert rajtuk van nagyon nagy szemmel látható változás.

2013. nov. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én nem, de sok ismerősöm csinálta és nagyon sokat fogytak vele, 30, 40 kilókat. Én ezt láttam a környezetemben, nekik bevált, lehet hogy valakinek nem, nemtudom, én nem szoktam diétákkal foglalkozni.
2013. nov. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
De nyugi, ide úgyis csak majd a mosott agyú paleósok írnak , a 34%-os emberrel az élen. :DDDD Nem lehet ezen az oldalon diétákról normálisan vitatkozni, inkább keress egy fórumot, ha eredményekre, tapasztalatokra vagy kíváncsi.
2013. nov. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én 34%-os vagyok.


És eszem vért, ha úgy adódik, nem látom okát hogy ne egyek.


Maga a vércsoport diéta.. hasonlóan a divat diétákhoz, rövid távon lehet eredményes, csak értelme nincs sok ha sokkal jobban is lehetne enni. Az embereket nem egészen a vércsoportjuk alapján kellene osztályokba sorolni, az nem túl fontos (kivéve ha vért kapsz/adsz), de normál életben ahol a saját véred folyik a saját ereidben.. nem számít a vércsoportod. Nem ezen múlik, hogy miket eszel.

2013. nov. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A vércsoportdiétát pont hogy nem rövidtávon szokták alkalmazni. Ez egy életmódváltásos diéta. És ha valakinek ez vált be, hát az nehogymár másnak gondot okozzon.
2013. nov. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Gondolom nem okoz gondot senki másnak, hogy ez valakinek bevált.


Egyszerűen csak nem tapasztaltam, hogy ilyen ajánlások jók lennének bárkinek:

"Tejtermékek közül: szinte csak a kecskesajtot ajánlják


Szójából készített ételeket "


"Árpa és rozs készítményeket "


"Kerüljék:


A húsfélék közül : a libát, a kacsát és mindenféle füstöltet


A halak és tenger gyümölcsei közül: a füstölt lazacot, a tintahalat, az ecetes heringet és a kaviárt "


"Kerüljék:


A húsféléket minden formában!!! "



Az ilyen ajánlásokat (egyébként a forrásom [link]

parasztvakításnak szoktuk hívni. Ez nem azért jön be valakinek mert jó, hanem mert egyáltalán elkezd figyelni rá, hogy mit eszik. Lehet ezért mértékkel eszik.. ami rövid távon pl. segíthet a fogyásban.


Hosszú távon az olyan ajánlások mint amiket kiemeltem, egyszerűen értelmetlenek. Rozsevés, meg kecsketejivás. Húsfogyasztás kerülése.. Ilyeneket bárki kitalálhat, csak éppen a táplálkozásmintákat, az élelmiszerek hatásait vizsgálják. És nem egészen ilyen eredményeket szoktak tükrözni a vizsgálatok. De ha valakinek ez valamiért tényleg bejön, nincsen azzal baj, csak amikor eleve sok a beteg ember, akkor nem tartom szerencsésnek megbetegítő táplálkozási ajánlások terjesztését / vagy terjedését. De ugye nekem ez tényleg nem fáj, sőt voltaképpen tök mindegy.

2013. nov. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem aki 50 év alatt nem lett tőle beteg, az már nem lesz. De ilyen "paleónáciknak" aztán akármit lehet mondani, vakok a világra. Igazából itt senkit nem fogtok megtéríteni az étrendetekkel, de jópáran nagyon jót mulatunk rajt és már csak ezért is örülünk, hogy itt vagytok nekünk. :)
2013. nov. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálunk az egész család csinálja, a nagyszüleim is, sőt a barátnőm is. Senki nem beteg. Kitűnő egészségnek örvendünk és nagyon jól érezzük magunkat, sokkal jobb a közérzetünk mióta eszerint élünk.
2013. nov. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8-as! Én is mindig jól szórakozom ezeken. :D Két ismerősöm csinálta egy ideig a paleót, az egyik pár hét múlva annyira szédült tőle, hogy abba kellett hagynia, a másiknak meg állandóan görcsölt tőle a gyomra. Meg van a munkahelyemen egy nő, aki paleózik már régóta, de azóta állandóan a kajálással van elfoglalva, szinte stresszel rajta, hogy mikor ki mit eszik és idegbajt kap, ha azt látja, hogy valaki megeszik egy szendvicset vagy egy péksütit. Tiszta ideg a nő, pedig normális volt. Komolyan, szerintem ezek megkattannak. :D
2013. nov. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!