Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy egyek kevesebbet? Mi az...

Hogy egyek kevesebbet? Mi az ami telít?

Figyelt kérdés

191cm vagyok, és 92 kilo.

Nem mondanám magam kövérnek, de azért van rajtam felesleg. az a gond, hogy túl gyakran vagyok éhes, és akkor nem bírom megállni, hogy egyek.

Suliba pl 3 szendvicset viszek, de az nem elég, általában a 3. szünetre elfogy....


milyen ételek vannak, amik hosszú időre telítenek és lehet a suliba vinni?

Mit tudnék még csinálni, hogy ne egyek annyit, ne legyek éhes?



2013. nov. 19. 18:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy ez Neked segít, de én sem lakom jól csak úgy bármikor, olykor pedig szinte semmitől, de a nagy zsírtartalmú ételek még ilyenkor is ott vannak a szeren. Úgy 80 kalóriaszázalék zsírtól szuper laktató ételeknek tekintem őket, mellesleg az édességvágyamat is megszüntetik, pedig az nálam igen erős és makacs tud lenni. Sajna ez már elég magas érték, nem olyan triviális összehozni az ilyesmit. Kicsivel alatta sem rossz azért, de nálam közel sem olyan átütő a siker.


De a fehérje, zsír, zöldség kombó is igen jó.

A szénhidrátdús ételek trükkösek, attól sokan hamar meg tudnak éhezni vagy jól se tudnak lakni, persze van, akinek nincs ilyen problémája.


Vannak irracionálisan laktató, kalóriaszegény ételek, de azok inkább rendes jóllakás utáni nassnak jók s a fene tudja, kinek működnek s kinek nem. Ki kell tapasztalni.

2013. nov. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Süssél le húst és főzzél tojást. Ezeket tedd a szendvicsbe zöldségekkel, sokkal laktatóbb.

Mellé vigyél gyümölcsöket is.

2013. nov. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A zsír telít jó, a zöldségek - együtt nagyon jó kombináció. A fehérje is, valamennyire.


A gyors szénhidrátokból lehet nagyon könnyen túlenni, és ugye az hormonálisan is zsírraktározódást vált ki.

2013. nov. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Igyál céklalevet
2022. júl. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!