Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Barátom azt állítja, hogy...

Barátom azt állítja, hogy 60kg ot fogyott 5 hónap alatt, lehetséges ez?

Figyelt kérdés
??
2013. nov. 20. 23:57
1 2
 11/13 anonim válasza:
Nekem az egyik volt évfolyamtársam 7 hónap alatt fogyott 60 kg-t, szóval nem lehetetlen. Egyszer együtt edzetünk. Akkor futott (futópadon) és tekert (szobakerékpáron), de rengeteget és egymás után pihenő nélkül. Azt nem tudom milyen diétát csinál/csinált.
2013. nov. 22. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Én 2014-Március végén voltam közel 170-kiló...Most vagyok 112-kiló. És nem lóg a térdemig,a hasam bőre,és még viszonylag egészséges vagyok,és élek. Aki fogyni akar,sokat és gyorsan,annak ajánlom a DR: Pados Gyula Professzorféle diétát! Elárulom,hogy nagyon sok mindenről le kellett mondanom,de megérte! Hogy újra tudom a régi divatos ruháimat hordani,és a csajok is jobban megnéznek. Igaz,nagyon szigorú,és kemény diétán vagyok,és bizonyos dolgokat csak nagyon ritkán,vagy egyáltalán nem ehetek. De valamit,valamiért. A bőröm egy picit megnyúlt és picit lifeg,de ez korrigálható! egy pici izmot is vesztettem,de ezt is lehet fejleszteni,és felépíteni. A lényeg,hogy sok fehérjét,tojást,fehér húst,zöldséget,és kevés szénhidrát tartalmú gyümölcsöt,például almát együnk,és mozogjunk! A cukrot,és a fehér lisztet messziről kerüljük! Kenyérből csak teljes kiőrlésűt együnk,és abból is keveset,ha lehet. Ma konditeremre nem futja,akkor sétáljunk,és kiránduljunk sokat a hegyekben,a természetben,vagy tornázzunk otthon. Az Én fogyásom szerencsére nem kóros,mivel 2-havonta megyek 1-hétre a Szent Imre Kórházba EKG,Vérvétel,Vizelet vétel labor,Stb. Valami Pitvari Sistolét állapítottak meg,de ennek semmi köze a fogyáshoz,inkább a munkám során elszenvedett stressz miatt. A tartós,és gyors,ám egészséges fogyáshoz nagy akarat erő,kitartás,és önfegyelem kell. És az étvágy csökkentésre filléres és finom megoldás,a búza korpa kefirbe,és az alma. Savanyú káposzta,kovászos uborka,cékla. Nasi helyett. Ámbár lehet hogy vannak,akik ezektől iszonyodnak. Azoknak részvétem. Én nem fordulok le,erről azt útról,és fogyózok tovább,és sportolok! Kevesebbet spórolok,de többet Sportolok!
2014. nov. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Az egyik ismerősöm 60 kilót fogyott 6 hónap alatt.

Úgyhogy nem lehetetlen, csak elhatározás kérdése az egész. Nem azon kell agyalni, hogy miket ehetne az ember pluszba, meg hogy mire mondják hogy egészségtelen.


Akik ilyet mondanak azok vagy okoskodni szeretnek vagy kövérek és mérgesek minden olyan emberre, akik nem azzal akarnak lefogyni amivel ők. Végül pedig hozzátenném hogy ha az embernek nagy céljai vannak, például túl kövér de szeretne eljárni gyúrni vagy valamilyen küzdősportot űzni az nem fog évekig várni meg azzal szenvedni, hogy havi 1-2 kg fogyást fogyjon maximum, főleg ha van rajta 60kg.

2015. márc. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!