Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hónap, -13 kg. Lehetséges,...

1 hónap, -13 kg. Lehetséges, egészséges?

Figyelt kérdés
2013. máj. 22. 16:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Nem.
2013. máj. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
egészégesen nem
2013. máj. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Semmiképpen.
2013. máj. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
és ha nagyon fontos lenne, mit tehetnék érte ?
2013. máj. 22. 16:22
 5/10 anonim ***** válasza:
ne egyél...
2013. máj. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez rengeteg.. nem csak te vagy így vele hogy "nagyon fontos".. Ennyit nem lehet leadni!
2013. máj. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szerintem kezdj bele egy egy hetes léböjt kúrába (én úgy 4 kg-t fogytam), az még méregtelenít is. Fontos, hogy ne úgy akarj lefogyni,hogy nem mozogsz mellette, mert valószínűleg nem lesz tartós az eredmény, és a őröd is megereszkedhet.
2013. máj. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Lehet hogy te 1 hét alatt kiürítetted a szervezeted és "leadtál" 4 kilót... ezzel nincs is semmi baj.. csak nem tudjuk hogy a kérdező hány kg. Mert ha te voltál 90 és úgy adtad le az érthető.De ha a kérdező 50 kg nem hinném hogy le tudna adni annyit egy héten.

Remélem azért értitek :)

2013. máj. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Méregtelenítő léböjt nem létezik.


Kérdező, zsírleszívással lehetséges. Az egészséges?

2013. máj. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Persze, ajánljátok már neki még a léböjt mellé a mozgást is, aztán meg majd a mentő viszi el. Azért gondolkodni még szabad! Aki még nem csinált léböjtkúrát, az első olyan szinten meg fogja viselni, hogy az hihetetlen, ha te még uszítod is, hogy menjen mozogni hetente többször, szegény rosszul lesz és a végén tényleg orvost kell hívni.


Hogy lehetséges-e nem tudom, szerintem nem. De hogy nem egészséges, az biztos!

Heti 0,5-1 kg fogyás az ideálig, ez még egészségesnek is nevezhető. Az is igaz, hogy nagyobb súlyfeleslegnél könnyebben beindul a fogyás, ezért ha valakin van 15 kiló plusz az első pár hétben lehet, hogy heti 1,5 kg körül is lemegy, míg mondjuk akin csak 4-5 kiló plusz van nehezebben indul be a fogyás.


Szóval, aki egészségesen és tartósan szeretne fogyni az egy hónap alatt 3-4 kg körül tud fogyni.

2013. máj. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!