Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Írjatok sokan! Fogyókúrás...

Írjatok sokan! Fogyókúrás tippek? Mivel mennyit fogytatok? Szerintetek mi a "tökéletes" fogyókúra?

Figyelt kérdés
2009. nov. 19. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Napi 1500 - 3000 kcal, attól függöen, hogy milyen életmódod van, mit dolgozol + elegendö és rendszeres mozgás, sport.
2009. nov. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a mozgás. :)

De most viccen kívül.1 évvel ezelőtt magam sem hittem hogy ilyet mondok de tényleg így van.Én pl. futok, fekvőzöm, meg felüléseket csinálok, meg néha egy kis súlyzózás.

És a legjobb benne hogy mellette ehetek akármit. :)

2009. nov. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3000 KCAL???? úristen ennyit egy 100 kgs vesz magához, nem egy diétázó. Napi 1000 max 1500 a norm (ha nem diétázol akkor is a normális 1900-2000 között van, de a 3000 azmár csak hízáshoz vezet). Em mindennap, ha 1900 helyett 1800 kalóriát veszel magadhoz, az évnte -5kg, de ha 2000 helyett 2100-at akkor az évente +5kg. A mozgás az elengedhetetlen, de gondolom tudod. :D
2009. nov. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

olyan dietat alkalmazz ami eletre szolo!nem egy havi nem 1evi nem 2heti...egesz eletedbe tudod alkalmazni!en is igy teszek!szensavas uditok chips edessegek tulzsiros kajak eltilva!gyumolcs zoldseg husok fogyasztasa!en soha nem fogyasztok hust zoldseggel!mindent kulon!kenyeret napi egy szeletet megeszek ha nagyon kivanom,piritva!teak, sima viz korlatlan fogyasztasa:)heti egyszer megeszek 1kocka csokoladet!cukrot egyaltalan nem fogyasztok!emellett szamolom a kaloriat(ez nem szukseges)es 1000-1500kaloriat fogyasztok naponta!emellett mozgok :seta, szaladas, uszas, stb.!minimum 30perc/nap

a masik dolog hogy olyan eteleket fogyaszthatsz amiket szeretsz:)szivesen segitek ha nem megy egyedul!irj emailt:)

2009. nov. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
mínusz kcal! többet égess, mint amit beviszel 1 nap
2009. nov. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nekem az akupunktura segitett, mivel olyan sokáig dolgozom, hogy meló után már hulla voltam sportolni kiprobáltam.

Igaz nem ettől fogsz lefogyni hanem a 600 kcl os diétától, amit szigorúan be kell tartanod,max. ennyit ehetsz naponta, és az akupunktura azért kell h csökkentse az étvágyat és ne kivánd úgy az ételt mint egy disznó!

Én az édességet nem tudtam megállni!

3 hónap alatt 11 kg!

( Ez lehetett volna jobb, de én csak napi 900 kclt tudtam csak betartani!)

Sok sikert!

2009. nov. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

én kcla-t nem szoktam számolni

de 1 g fehérje az 4kcal 1g ch úgyszintén.


Én napi 70dkg csirkemellet ettem 60 g szója turmixszal.

És napi 30dk rizst +kevés lenmagolaj.

Így 1 hónap alatt 3,5 kg-ot fogytam.

Ha kevesebb cht viszek be szerintem elérhető a a 4,5 kg fogyás de talán az 5-is.

2009. nov. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!