Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Felszedtem pár hónap alatt 15...

Felszedtem pár hónap alatt 15 kg-ot. Hogy dobjam le magamról?

Figyelt kérdés

Állítólag tökéletes alakom volt.:( Már dagadtnak érzem magam,és sok ismerősöm meg is jegyezte,hogy mennyit híztam 2-3 hónap alatt. Sokat nassoltam sajnos. Viszont elhatároztam,hogy vissza szeretném nyerni az eredeti alakomat,testemet,le akarok dobni 10-15kg-ot! Hogy csináljam? Először is leállok az édességekkel és a nagyon hízlaló kajákkal. Sportoltam eddig is,de akkor most kicsit keményebben fogok. Visszanyerhetem egyáltalán azt a tökéletes alakot,amim volt?? És ha igen,mennyi idő kell hozzá kb?

20/L


2013. nov. 22. 12:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Csak vissza kell térned ahhoz az életmódhoz amit a zabálás előtt csináltál. Ennyi.
2013. nov. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Annyival volt más az életmódom,hogy nem ettem ennyi csokit és édességet. Meg kicsit gyakrabban mozogtam. Ha nem eszek semmi csokit,és gyakrabban mozgok újra,akkor lejön magától az a 15 kg?
2013. nov. 22. 12:23
 3/19 anonim ***** válasza:
Ha azzal az életmóddal nem híztál, akkor igen, elég csak ugyanúgy élned, mint azelőtt. Ha viszont ennek ellenére is híznál tovább akkor keress fel egy orvost, mert lehet, hogy hormonproblémáid vannak.
2013. nov. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
27%

A szénhidrátevés, lisztevés, tejtermékfogyasztás nagyon kevés nőnek tesz jót.


Én konkrétan betiltanám az ilyen, átlagos táplálkozást nőknél, az esztétikus női alak általános védelme nevében, de hát ez én vagyok.


És ami a durva, hogy gyakran pont a nőies nők viselik legrosszabbul a sok szénhidrátevést, a sok cukrot, keményítőt.

2013. nov. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

lemenni sokkal lassabban fog mint felmenni, erre keszulj fel, lehet egy ev is mire lemegy.

De igen, ha akkor az volt az egyensulyi testsulyod ahhoz a taplalkozashoz/mozgashoz, akkor az fog visszaallni.

2013. nov. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
52%

Egy hónap alatt ez rengeteg. :S

Nincs valami betegséged? Biztos ennyi idő alatt szedted fel?


Elvileg elégnek kellene lennie, hogy visszaállsz a normális életedre, ha addig tényleg tökéletes alakod volt.

De azért ebben az egy hónapban én kételkedem, normális esetben ennyi idő alatt nem hízik ilyen sokat az ember...

2013. nov. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
40%
Vágd le a lábad!
2013. nov. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

"Én konkrétan betiltanám az ilyen, átlagos táplálkozást nőknél,"

Aha, mert a férfiaknak annyira jót tesz, imádjuk nézegetni a löttyedt, hájas testeteket! -.-

2013. nov. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

"normális esetben ennyi idő alatt nem hízik ilyen sokat az ember..."

Dehogynem, simán. Főleg ha előtte koplalt, még hamarabb is. 15 kg nagyon hamar felszalad. Anorexiások amikor kigyógyulnak a betegségből normális étkezés mellett is 20 kilókat híznak egy hónap alatt.

2013. nov. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nem. A férfiakat felpofoznám, hogy engedik szétcsúszni magukat. Undorító, elkorcsosul a világ.


A nők az elhízással együtt járó hormonális problémákkal együtt a babavállalás képességét is elveszítik, na a zsíros, beteg férfiakból.. ezt nem szoktam írni mert kicsit szélsőségesnek tűnhet, de szalonnát abálnék. Addig pofoznám amíg rá nem jönnek, hogy hájas testtel SEMMIK. Gyenge, kiszolgáltatott zsírgolyók. Férfiakkal szemben szigorúbb vagyok mint nőkkel, csak erről már nem szeretek írni, mert nem éppen szalonképes az álláspontom.

2013. nov. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!