Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vannak olyan emberek akiknek...

Vannak olyan emberek akiknek alapjáraton nincsen akaraterük? Ezt a tulajdonságot lehet fejleszteni? Ha igen?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom mások hogy csinálják, de én nem tudom megállni a nassolást. Ha csoki van előtte vagy keksz vagy bármi más akkor simán megállom 1 kockánál, vagy 1 szereletnél, de ha ilyen kis ropik, meg ilyen partymixes halacskák vannak előttem egyszerűen nem tudom megállni. Most is megettem vagy 10 sajtos ropit, és iszonyú bűntudatom van, úgyérzem hogy bűnös és gonosz vagyok :( Mit tegyek? már fogytam 5 kg-t, és nem akarok kövér disznó maradni? :((
2013. nov. 22. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nincs is akaraterük, hátha van nekik arany!
2013. nov. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is leadtam 15kg-ot aztán 2 hónapig elkezdtem zabálni nem tudtam megállni hogy ne egyek pedig minden nap azt mondtam magamban ma nem eszem mától abbahagyom aztán mégis kis chips kis csokika stb... most visszaszedtem 7 kg-ot és itt a karácsony mindjárt. úgyhogy muszájjjjjjjjjjjjjj! Ne zabáljunk!!!! :)
2013. nov. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!