Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik úgymond " koplalással"...

Akik úgymond " koplalással" fogytak?

Figyelt kérdés
Mennyi idő mig lemegy 20 kg? Koplalàs alatt ezt értem: reggeli valami minimális müzli, 1 pohár tej, ebéd 1 mozzarella / paradicsom plusz ropi. Vacsora semmi. Kevés mozgás mivel rengeteget dolgozok. Semmi lisztes, semmi édesség. Negativ válaszokat nem kérek. Az összes értelmes választ Köszönöm és természetesen felpontozom.
2013. nov. 23. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Engem egyszer szépen megaláztak a saját rokonai karácsonykor, úgy hogy észre sem vették. Még aznap koplalós diétába kezdtem, csak úgy pattogtak le rólam a kilók. Azt hiszem az első 8 kiló könnyen lement. Utána a szervezetem átkapcsolt koplaló üzemmódba és egy hónapon keresztül nem mozdult, utána is mindössze 20 dekát adtam le egy hét alatt a másfél kiló helyett.

Ebből úgy lábaltam ki, hogy csalós napot tartottam, ettem mindent hogy helyre billentsem a szervezetem. Utána rendes, egészséges diétát tartottam és a heti fix egy kiló azóta is szépen megy le. Már -30 kilónál járok.


Azt tanácsolnám, hogy ne ennyire koplalva fogyj le mert mint látod nálam sem eredményezett 20 kiló fogyást a koplalás.


Egyél minimum egyszer rendes főtt ételt egy nap. Leginkább húsokat, zöldségeket, halat. Hagyd a kenyeret, tésztát meg az összes vacak péksütit.


Amúgy hány centi magas vagy? Hány kiló most?

2013. nov. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre egyetlen értelmes választ lehet adni; ne csináld ezt magaddal!
2013. nov. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
31%

Én még két hónapja sem csinálom és már -12,5 kg-nál járok.

Nekem is volt, hogy megállt a súlyom és ha szinte semmit sem ettem, akkor is apránként még fölfele is kúszott a súlyom. Ezen a kilengős napok rengeteget segítenek.

Legutóbb 1 hete volt ilyen napom és azóta 2,5 kg-ot fogytam.

Egyébként én azt tanácsolom, hogyha belevágsz, akkor inkább keress hasonló kalóriatartalmú ételeket amik jobban laktatnak. Mert pl a tej iszonyú zsíros és a mozzarellában is meglepően sok kalória van, de legalább a beled kifordul estig.

És ezt úgy mondom, hogy én 100-200 kalóriákat eszem egy nap, de biztosan nem pazarolnám ezt tejivásra, ropira pedig még annyira sem.

Keress lassan felszívódó szénhidrátokat, amik nem dobálják a vércukrodat, úgy egyszerűbb lesz.

2013. nov. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. 175 cm és 84 kg vagyok. Hozzáteszem 3 gyerekem van, tény és való rengeteget dolgozom igy össze vissza eszek. ( a gyerekek rendes ételt esznek, férjem főz nekik csak én korán megyek későn érek haza igy nem pazarlom a kevés időmet itthon evésre.

Adnàtok tanácsot kb mit kéne ennem? Nem értek a kaloria számoláshoz.

2013. nov. 24. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!