Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy álljak le az evéssel?

Hogy álljak le az evéssel?

Figyelt kérdés

Régebben volt egy ilyen kérdésem: http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__4984..

El is kezdtem csinálni, és 3 hét alatt majdnem 4 kg-ot híztam. Úgy gondoltam elég volt, és leálltam a zabálással. De a testem kívánta az ételt. Amikor számoltam a kalóriát, sikerült lemennem kb 2300-ra. Azonban a kalkulátor szerint a súlytartáshoz 1980 kalória kellene. 2300-at is alig bírom tartani, így is éhes vagyok egyfolytában. Valami ötlet? Heti max 1-2 óra mozgásra van időm. A válaszokat előre is köszönöm.



2013. nov. 23. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, így sosem fogsz lefogyni...
2013. nov. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

#1: Nem is akar lefogyni, súly akar tartani...


Kérdező, a kalkulátornak lövése nincs arról, Te mennyivel tartasz súlyt, az ugyanis sok dologtól függ, nemcsak azoktól az adatoktól, amit megkap. Ráadásul a régi kérdésed alapján nem vagy hízékony.

Viszont úgy tűnik, Téged inkább a sok evés zavar, nem? Amit megszoktál, pedig annyi nem is kellene... Ehhez mondjuk nem értek, én ugye sosem voltam hízókúrán, azokat sem értem, amik karácsonykor képesek jelentősen többet enni, mint máskor. Nem normális, ha éhes vagy annyitől, amennyitől régen, a hízókúra előtt nem. Ha nemrég álltál le, akkor még érthető kicsit a szokás hatalma, de vissza kéne állnia hamar a normális szintre. Lehet, hogy kicsit más étrenddel könnyebben menne a dolog, nálam pl. nagyon nem mindegy, hogy milyen makrotápanyagösszetételű dolgot eszem, bizonyos típusú szénhidrátok szeretik kívánni maguk után a többit, bár ez is elég változó, s ha kalóriát akarok csökkenteni, ahhoz sok zsír kell, de nem mindenki van ezzel így, persze. A mozgás is hathat az étvágyam (nálam jelentősen lecsökkenti, egyeseknek pedig növeli). Így több infó nélkül okosabbat nem tudok írni. De a 2300 miatt ne aggódj csak a kalkulátor miatt, nézd meg, ténylegesen mi történik a súlyoddal.

2013. nov. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!