Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Én nem tudok mindenféle...

Én nem tudok mindenféle előirt diétákat betartani. Ha ezt csinálom, hatásos lesz és le fogok fogyni?

Figyelt kérdés

Kihagyom a rizst, lisztet, kenyeret, krumplit, cukrot és tésztát az étrendemből. Ezen kivül ugyanúgy eszek, mint eddig. És heti 4-szer 60 percet szobabiciklizek.

Egy 103 kilós


2009. nov. 20. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én sem tudok előírt diétákkal fogyni. Úgy fogytam le legutóbb és tartom is a súlyomat, hogy sok zöldség-, és gyümölcsfélét ettem, beleértve a banánt is, ugyanis a banánról azt írják legtöbbször az újságok, hogy hízlal. Egy helyen viszont azt olvastam, hogy tévhit, a banán nem hízlal. Mindegy, szóval sok zöldség és gyümölcsféle. De hogy ne csak ezeket ehessem, hanem változatosabban étkezzek, soha NEM keverem a fehérjét a szénhidráttal. Továbbá ettem csokoládét is a fogyókúrám idején, de csak étcsokit és naponta egy kockát, hogy érezzem az ízét, ennyi is elég ehhez.

A cukrot kerülöm, helyette édesítőszert használok.

Mivel nem szeretem a tömegközlekedést, és drágállom is a bérlet árát, mindenhová biciklivel megyek, ez is nagyszerű sport.Ez annál is inkább hasznos, mert egyébként ülőmunkám van. Továbbá sokat sétálok is. A IV. emeleten lakom a házban, lift nincs, tehát ha többször járkálok a lakás és bolt vagy máshová, ez is jó sport. Szerintem kerüld a liftet is, menj mindig gyalog emeletre.

Tartom a súlyomat, mert MINDENT eszek, csak mindenből KEVESET. A MÉRTÉKLETESSÉG, ill. az, hogy szétválasztom a fehérjét a szénhidráttól. Nem gyötrő, de gyakori sport.

A leírtak nekem beváltak :-)

Sok sikert a fogyihoz!

2009. nov. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha még azt is betartod,hogy kevesebbet eszel akkor lesz eredménye:)
2009. nov. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!