Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 163 cm vagyok, eléggé izmos,...

163 cm vagyok, eléggé izmos, erős, viszont nem tudok megszabadulni attól az öt-hat kiló feleslegtől (53 kg vagyok), ami rajtam van. Tanácsok, hogy minél előbb szálkás legyek? 16/L

Figyelt kérdés

2013. nov. 27. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Mutasd meg légyszíves hol van 5-6 kg felesleg rajtad? Komolyan kérdezem, mert ez így nonszensz amit írsz. Ha izmos vagy, eleve nehezebb az izom mint a zsír, akkor nem lehet 5-6 kg felesleged, mert 47 kg-san már kb anorexiás lennél.

Én 164 cm vagyok, de rajtam van 5-6 kg felesleg, de én 61 kg vagyok!

Ez a lány 163 cm és 50 kg, nem izmos, és nincs rajta felesleg.

[link] Komolyan érdekel, hol van rajtad az az 5-6 kg?

2013. nov. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ő is 163 cm, ő izmos és 54 kg és nincs rajta felesleg: [link]
2013. nov. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

Én is 163 cm-es vagyok, 46 kg, de a nyáron 42 is voltam és csak izom volt rajtam, szóval ne gyertek ezzel a 47 kilósan már anorexiás vagy ilyen magasságnál...

Egyél sok fehérjetartalmú ételt(tojás, fehér húsok, tejtermékek), igyál rengeteg vizet, fogyassz sok zöldséget és mellette mozogj rendszeresen, de ne az intenzívebb testmozgásokra menj rá, hanem inkább tartós, de lazább munkát végezz.

Sok sikert hozzá! :)

2013. nov. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Az kimaradt, hogy egyáltalán nem néztem és nézek ki csontvázként.

2013. nov. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
19:09, köszönöm szépen, sokat segítettél. :) Te legalább érted, mire célzok.
2013. nov. 27. 19:20
 6/6 A kérdező kommentje:
Első válaszíró: felkar, has, derék, comb belső fele.
2013. nov. 27. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!