Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Olasz étteremben mit válasszak?

Olasz étteremben mit válasszak?

Figyelt kérdés
Nem fogyózok csak súlyt tartok, de a családdal elég gyakran megyünk étterembe mert mindenki odavan az olasz kajákért. Szoval az lenne a kérdés, hogy mit válasszak ami kevésbé hizlal? Főleg a tészták közül gondoltam (mert a durumtészta legalább egészséges) , de melyik a legjobb? Paradicsomszószos, pestós, fokhagymás..?
2013. nov. 29. 00:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyél Ferdi de gazze-t.
2013. nov. 29. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Ha már tésztát eszel, akkor oly' mindegy, hogy milyen szósz van rajta. Egyél paradicsomlevest, carpacciót kenyér nélkül, rákot, halat, bármilyen húst, kivéve Viennese (rántott) szeletet, manzo alla tonno-t (tonhalkrémes borjú citrommal) egy olasz étteremben rengeteg kalóriaszegény és egészséges étel van, kivéve a pizzák és a tészták. Ha meg már eldöntötted, hogy tésztát akarsz mindenáron, az sem baj, 1-1 tányér tésztától hébehóba még senki nem hízott meg, csak mondom, hogy a szósz rajta már nem oszt, nem szoroz.
2013. nov. 29. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Nyugodtan egyél meg egy adag tésztát akármilyen mártással, ettöl nem megy tönkre a fogyásod, ha figyelembe veszed a kalóriaértékét meg a te szükségletedet. HA egy-egy napon túlléped a keretet, másnap folytasd ugyanúgy, mint elötte (NEM kell kompenzálni!!!) és nem hízol vissaz semmit. Viszont ha néha eszel ilyeneket is, akkor tovább tudod tartani a neked megfelelö étrendet, mert nem fogsz annyira megkívánni valamit, hogy utána teljesen elveszítsd a kontrollt magad fölött és egyszerre egyél meg egy vödörnyít!
2013. nov. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%

A 2. válasz csont nélküli, hibátlan.


Nem csoda, hogy le lett pontozva.


Tápi.

2013. nov. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azta, ennek a fele sem tréfa... nemrég még én kértem tanácsot "Tápitól" privátban, most pedig megdicséri egy válaszomat, tiszta elégedett vagyok magammal = ) Az élet szép és én egyre karcsúbb vagyok, most pedig még ilyen megtiszteltetés is ér, nem semmi :DD
2013. nov. 30. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Dehogy megtiszteltetés..

Inkább Te vagy ügyes! :)

2013. nov. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!