Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik fajta szaloncukor...

Melyik fajta szaloncukor tartalmaz a legkevesebb kalóriát?

Figyelt kérdés

#szali
2013. dec. 1. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:
A cukkermentes.
2013. dec. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amelyiket nem eszed meg :)
2013. dec. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én amúgy kíváncsi lennék valami ketogénes szaloncukorra, mondjuk eritrittel édesítve.


Tegyük fel egy jó kókuszzsíros-diós-mákos-rumos töltelék összegyúrva, és belemártva étcsokoládéba. Esetleg még valami rumos meggyes téma is mehetne a közepébe. Ez nem lehetne rossz!

2013. dec. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A csülkös, azt vegyed.
2013. dec. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Láttam Update szaloncukrot, illetve Szamosból (marcipános) is egyfélét ami cukormentes (G-Robyban). Utóbbi ha jól emlékszem 2900/fél kiló, duplája a normál Szamosnak, pedig az se olcsó :(. Attól még persze kalória van benne, bár egy darab szaloncukor szerencsére elég kicsi.
2013. dec. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5: De egy szaloncukor hiába kicsi, igen kevés is :D Biztos van, akit kielégít a tudat, hogy evett egy szaloncukrot, de az emberek zöme azt sokasával eszi... 2900/fél kiló? Durva. Mikor nem nagy ügy saját kezűleg csinálni és akkor az kerül bele, amit akarunk és szeretünk :)


Tápi, miért nem csinálod meg, ha ilyen jó kis ötleteid vannak? :D Én valószínűleg összehozok párféle szaloncukrot, az eritritolt nem tudom, most nincs itthon, nem szeretek drága, de nem annyira jó dolgot enni, az embernek nem kötelező az édesítőszeres vagy cukrot édesség, ha pedig mégis eszi, mert egy kis kényeztetésre vágyik e téren, akkor legyen benne egy kis jóféle méz, ami ízben elég magasan veri a xillitet, nemhogy az eritritolt.


Úgyhogy nekem ez a véleményem, kérdező: egyél JÓT, inkább keveset, de jót és ne foglalkozz egy kicsit a kalóriákkal. Éppcsak ne szállj el, de a testednek úgysem lenne jó töméntelen sok szaloncukor. Egy kevés belefér, ha jólesik, nem vagyunk aszkéták. Olajos mag alapokon olyan remek édességeket lehet kreálni házilag, igen egyszerűen, édességfronton sosem lesz problémám.

2013. dec. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Aszalt datolyát, 'melanzsot' csipegetek és teázom, konkrétan ilyen egyszerűen el van nyomva az édességvágyam, nekem ez már hedonizmus.


Ezért nem csináltam 'bonyolultabb' dolgoakt :)


Tápi.

2013. dec. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!