Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gyümölcsös activia. Elvileg...

Gyümölcsös activia. Elvileg -30% cukrot tartalmaz. Súlytartáskor ehetek egy olyat uzsonnára?

Figyelt kérdés
Am sima gyümölcsöt, v túrót, natúr joghurtot szoktam enni. De most van itthon ilyen és ha úgy is kevesebb cukor van benne akkor gondoltam ehetek belőle. V inkább reggelire egyem?
2013. szept. 4. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lesz semmi bajod tőle.:)

Az a baj, hogy néha énis hajlandó vagyok elfelejteni, hogy csak a súlyom kell tartanom. Szóval edd meg nyugodtan, egészségedre.:D

2013. szept. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de nekem a súlytartás egyenlő az egészséges táplálkozással. Nem eszek cukrot sem.
2013. szept. 4. 15:55
 3/6 anonim ***** válasza:
2013. szept. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Oke, inkább nem eszem kösz :DDD Köszönöm, h szóltál :)))
2013. szept. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
utolsó én voltam
2013. szept. 4. 17:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Soha, senkinek nem kellene ilyen mocsadék kajákat ennie. Nem is élelmiszer igazából. A cukor lenne benne a legártatlanabb kis összetevő. Tehát nem nagyon kellene enni, de kinek mi.. a fontos.
2013. szept. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!